Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Щеплення

Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ваше відношення до щеплень?
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2011, 09:59 
Офлайн
Администратор

Як Ви відноситеся до щеплень? *vrach*

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Ваше відношення до щеплень?
 Повідомлення Додано: 16 травня 2011, 17:37 
Офлайн

Я відношусь до щеплень неоднозначно. Дитині своїй щеплень не робила, але якби мала хорошу вакцину, то точно б зробила:)...Нам в роддомі навіть дитячий лікар порадила не робити щеплення від гепатиту, бо вакцина була неякісна:(

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 16 травня 2011, 19:24 
Офлайн

а нам, навпаки радили зробити в роддомі. обоє малих мають щеплення, і робили не в платних клініках, а в поліклініці за місцем прописки!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 23 травня 2011, 00:01 
Офлайн

і ми не знаємо що робити((( До року не планую робити щеплень, маємо лише БЦЖ з роддому. Майже всі знайомі не роблять діткам ніяких прививок і діти ростуть здорові.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 травня 2011, 13:59 
Офлайн

Робимо всі щеплення донечці за графіком у державній лікарні, але завжди хвилююсь, щоб не було наслідків.
Юлія28 написав:
Головне правило-це щеплювати цілком ЗДОРОВУ дитинку! А також враховувати схильність до алергії.

Дуже згодна з вами, Юлія28! Вважаю, що це має бути головним правилом для батьків. Адже тільки мама, а не лікар, знає кращє скільки часу минуло від останьої хвороби, чи є у дитинки нежить, кашель, алергія на продукти та ін.
Юлія28 написав:
Головне,щоб наші дітки не хворіли! Це для нас найбільше щастя!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 травня 2011, 14:10 
Офлайн

ми перед щепленням крім огляду лікарем, здавали аналіз крові і сечі дитини,за результатами яких нам дозволяли чи навпаки не радили робити щеплення!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 травня 2011, 14:19 
Офлайн

Iryska написав:
ми перед щепленням крім огляду лікарем, здавали аналіз крові і сечі дитини,за результатами яких нам дозволяли чи навпаки не радили робити щеплення!

А нам жодного разу не пропонували здати аналізи до щеплення! Лікарка навіть не слухає дитинку, не міряє ій температуру, не дивиться горлишко, лише питає:"Здорові?"

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 травня 2011, 14:36 
Офлайн

katerina написав:
А нам жодного разу не пропонували здати аналізи до щеплення! Лікарка навіть не слухає дитинку, не міряє ій температуру, не дивиться горлишко, лише питає:"Здорові?"

ого, це ж просто безпечність зі сторони лікаря!!! ми так з старшим мали проблеми - мали легеньке почервоніння, лікар послала на щеплення, потім вилізли проблеми - виявляється в нас стафілокок починався, а ми щепленням його підсилили, дитину довго лікували. Зараз в нас інша лікар, сама мама і до кожної дитинки ставиться як до своєї! В неї принцип - краще відкласти щеплення, якщо найменший показник, ніж робити по плану!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 07 червня 2011, 15:34 
Офлайн

Я не за і не проти щєплень.Дівчата ми всі живимо серед людей і дитинка наша буде спілкуватись з дітками,піде в садік,а там дуже багато інфекцій і тому кращє всього робити ці щєплення,але тут випливає велика проблема з якістю вакцин.До нас завозять весь непотріб,що тількі можуть і тому,я дуже боюсь робити щєплення.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 07 червня 2011, 23:39 
Офлайн

Стосовно повідомлення Юлії що дітки помирають тяжко від туберкульозу, мучаться. А ви думаєте що щеплення обереже дитину? Я в принципі теж так думала але в моєї сусідки знайома в Луцьку завідуюча туберкульозної лікарні і там повно хворих діток і навіть ті що мають щеплення. Тому не впевнена, що ті щеплення доречні.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 07 червня 2011, 23:45 
Офлайн

я не дуже хочу вірити, що якщо діти привиті, то їх повно є з туберкульозом.звичайно, якщо дитина має щеплення - не факт, що вона не перенесе хворобу, від якої колись прививалась, але це пройде з меншими проблемами як для дитини, так і для батьків.
У дитини, що не має щеплень, більше шансів перехворіти інфекційними захворюваннями у важкій формі і заразитися ними від інших дітей, наприклад в тому ж садочку.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 13:56 
Офлайн

Rainbow написав:
я не дуже хочу вірити, що якщо діти привиті, то їх повно є з туберкульозом.звичайно, якщо дитина має щеплення - не факт, що вона не перенесе хворобу, від якої колись прививалась, але це пройде з меншими проблемами як для дитини, так і для батьків.
У дитини, що не має щеплень, більше шансів перехворіти інфекційними захворюваннями у важкій формі і заразитися ними від інших дітей, наприклад в тому ж садочку.

Я цілком згідна!Щєплення облегшує сам перебіг хвороби,а не повністю від неї захищає.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 червня 2011, 13:04 
Офлайн

Я теж роблю своїй дитині щеплення і теж переживаю за наслідки. Але наш лікар завжди оглядає дитинку і вкарточці навіть записує, що щеплення дозволено. Хоч також переживаю кожен раз щоб не було наслідків. Але мені здається що щеплення хоч і не повністю захистять дитину від інфекцій, та однозначно полегшать болячку.
Я ще коли була вагітною багатьох лікарів і мам перепитали про їх ставлення до щеплень. Відповіді були неоднозначні. Мами-лікарі 100%за щепелння, а інші - 50 на 50.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 червня 2011, 13:11 
Офлайн

Мамулька написав:
Щєплення облегшує сам перебіг хвороби,а не повністю від неї захищає.

Цілком згодна з цим висловом!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 червня 2011, 15:45 
Офлайн

мені цікаво хто якою вакциною прививав діток, особливо АКДП, пентаксином чи інфанріксом? і чи були якісь реакції на щеплення?

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 18:05 
Офлайн

Старшому не робили ніяких щеплень(крім БЦЖ в пологовому)до 1.9. В 1.9 зробили щеплення і дитина захворіла ларінгітом через два тижня.До того малий взагалі не хворів.Потрапив в лікарню.Тепер плануєм віддавати в садок і доробляєм прививки.Молодшому поки що не робила ніякі прививки

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 11 липня 2011, 12:46 
Офлайн

звичайно, дільнича теж хвилюється, бо спитають з неї, якщо ви не хочете робити щеплення - то напишіть письмову відмову, і вас ніхто не змусить.

в нас дитинка народилась в родині - то теж будемо робити усі щеплення - вже два в пологовому зробили.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 16 липня 2011, 15:20 
Офлайн

Вакцина від грипу спричинила хвороби нервової системи у дітей в Європі
У Європі серед дітей, яким 2 роки тому зробили щеплення від свинячого грипу, почався спалах нарколепсії.
-AAA+

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на видання Вести.ру.

Нарколепсія – хвороба нервової системи, яка проявляється нападами раптового засинання, нічних кошмарів і галюцинацій.

Особливе зростання кількості хворих дітей відзначено у Швеції, Норвегії та Ірландії.

Так восьмирічний норвезький хлопчик Сігруд Бергсруд захворів на нарколепсію через два роки після того, як йому зробили укол вакцини від свинячого грипу. Відтоді вдень у нього трапляються напади непереборної сонливості.

Сігруд один з 19 норвезьких дітей, у яких виявлено рідкісне захворювання нервової системи.

«Я раніше спав на першому поверсі. Тепер сплю тут, в спальному мішку. Поруч мені потрібні мама і тато. На випадок, якщо мені насняться кошмари», – розповідає дитина.

Крім нічних кошмарів, Сігруда мучать галюцинації і напади катаплексії: втрати м’язового тонусу, коли хлопчикові, наприклад, смішно.

«У школі мені складно на заняттях. Я так часто засинаю, що для мене принесли в клас м’яке крісло», – скаржиться Сігурд Бергсруд.

Батьки Сігруда кажуть, що їх обдурили чиновники міністерства охорони здоров’я. «Вакцину нам дуже наполегливо рекомендували. Лікарі говорили, що вона безпечна, побічних ефектів немає, її ретельно тестували. Ми погодилися на щеплення. Тепер я їм всім не вірю», – пояснює Моніка Бергсруд, мама хворої дитини.

Після появи нового штаму грипу світові фахівці приступили до розробки вакцини, проте всі вони були створені в рекордно короткі терміни. Про ретельну перевірку мова навіть і не йшла. Піддослідними стали фактично всі охочі зробити щеплення.

«Це була необхідна вакцина. Вона врятувала багато життів. На жаль, виявилися серйозні побічні ефекти. Про нарколепсію тоді толком нічого не знали», – пояснює Стейнар Мадсен, лікар-терапевт.

Наразі Європейське медичне агентство почало розслідування всіх випадків.

Вірус грипу А/H1N1 був виявлений в кінці березня 2009 року в Мексиці, США і Канаді, де були зареєстровані перші випадки з летальним результатом.

Вже в квітні того ж року ВООЗ оголосила пандемію свинячого грипу, поступово піднімаючи рівень загрози, негайно було вжито заходів щодо глобальної вакцинації проти вірусу.

11 червня 2009 року вперше більш ніж за 40 років ВООЗ офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв’язку зі стрімким розповсюдженням світом грипу A/H1N1.

За даними ВООЗ, в усьому світі зафіксовано близько 18,5 тисячі випадків зараження грипом H1N1 з летальним результатом, більш ніж у 200 країнах були виявлені інфіковані. http://zik.ua/ua/news/2011/07/16/299060

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 30 липня 2011, 11:30 
Офлайн

Доня має всі щеплення, тоді в 2002 році ніхто не питався чи робити чи ні, тай інфи було про щеплення мало, а синочок має тільки БЦЖ, робити більше ніяких не будемо.
Знайома робить в поліклініці і водила внучку на щеплення, а імунолог каже прийди завтра нині вакцина погана, завтра привезуть добру, а я блатів не маю тому ризикувати своєю дитиною не хочу, але це тільки така моя думка, чи робити щеплення чи ні це повинні для себе вирішити батьки.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 30 липня 2011, 14:00 
Офлайн

Іра, на всі сто погоджуюсь з вами, і оскільки в мене в медицині є свої рідні люди, то і вакцину дістають ту, що краща - тому і робимо, коли б нікого не мала - навіть би не робила...

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Список форумів » Вагітність та пологи » Щеплення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі