Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Ростемо і розвиваємося! » Від 1 року до 3 років

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Як привчити дитинку ходити на горшик?
 Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 22:52 
Офлайн

Як привчити дитинку ходити на горшик?Який горшик кращє вибирати (музичний,чи простий)?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Як привчити дитинку ходити на горшик?
 Повідомлення Додано: 14 червня 2011, 12:50 
Офлайн

У нас горщик простий - типу кріселко і серединка виймається. Купили на Миколая, коли доці було 7,5 місяців. Кілька раз я садила на горщик, трошки щось вийшло. але через 2 тижні, мала категорично від нього відмовилася, опиралася і плакала. І ми забули про горщик до року. А тепер саджу її після сну - все получається, на протязі дня теж саджу - але рідко співпадає моє і її бажання. Я її насильно не змушую. Думаю що ще встигнемо. Хоч на горщику може тепре сидіти по півгодини і читати книжечки (без них сидить хвилину). І деколи навіть каже пісь-пісь, але прийдем до горшка і нісого не зробим.
Комаровський каже, що з горщиком треба дружити з 18 місяців, тоді дитина вже буде це усвідомлювати. Я маю книжку "Мати і дитина" то там пише що треба дівчаток привчати в 2-2,5 роки, а хлопчиків в 3рочки.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 червня 2011, 13:00 
Офлайн

Я слухала Комаровського на ту тему і мені сподобалось як Він казав,що не можна дитину змушувати,дитина сама почне розуміти і буде сідати на горшик.Щє я читала,що музикальні горшики не варто придбати,дитинка меє без того всього на горшик ходити.Не знаю що правельно,а що ні,але ми вчились так:З ранку як тількі відкрили очкі зразу на горшик,перед обіднім сном теж на горшик,встали горшик і дитина якби звикла до такого режиму сама почала проситись,ну правда щє з пампирсами не кінець,але вже початок є.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 29 липня 2011, 21:43 
Офлайн

nadlen написав:
Я слухала Комаровського на ту тему і мені сподобалось як Він казав,що не можна дитину змушувати,дитина сама почне розуміти і буде сідати на горшик.

От так в мене з малою було поки не зрозуміла сама що і до чого, навчити я її не змогла. А з малим інколи тренуємося, але виходить через раз.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 листопада 2011, 14:48 
Офлайн

Моя самостійно почала ходити на горшок в 1.8 місяців.При чому кожен раз нагадує.що я її маю похвалити! *lusk*

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 28 травня 2012, 22:44 
Офлайн

а я ось хотіла спитати про підгузники, та не знайшла спеціалізованої теми... скажіть, чи були у когось висипи від них?... бо мі зіткнулися з таким, і незрозуміло, від чого це.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 06 червня 2012, 23:23 
Офлайн

Какубава написав:
а я ось хотіла спитати про підгузники, та не знайшла спеціалізованої теми... скажіть, чи були у когось висипи від них?... бо мі зіткнулися з таким, і незрозуміло, від чого це.

В малого були висипи від підгузників, змінили підгузник і все пройшло.

Донечка навчилася на горщик 1,7місяців, а синочок ніяк не хоче хоч пробуємо по різному і ніби каже , але ніяк не виходить, будемо чекати...

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2012, 01:53 
Офлайн

Какубава написав:

.
Були, від неякісних підгузов. Потім знайшли для себе оптимальні, від яких ні висипів, ні протікань. Зараз користуємося лише Хаггісами (ультра комфорт, зелена пачка) і вже давно все добре.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 31 липня 2012, 00:35 
Офлайн

Ми теж Хаггіси носимо, але підгузки-трусіки. Як перехідний варіант для горшіка - те, що треба. Намагаюся їх вдягати лише на прогулянку та у лікарню (в нас є джинсові, гарненькі та м'які, я від них у захваті)).

А так - спимо без них та вдома без них бігаємо. Мала вже частіш проситься на горшік, тож скоро будемо зовсім як дорослі :)

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 09 серпня 2012, 22:56 
Офлайн

Какубава написав:
Ми теж Хаггіси носимо, але підгузки-трусіки. Як перехідний варіант для горшіка - те, що треба. Намагаюся їх вдягати лише на прогулянку та у лікарню (в нас є джинсові, гарненькі та м'які, я від них у захваті)).

А так - спимо без них та вдома без них бігаємо. Мала вже частіш проситься на горшік, тож скоро будемо зовсім як дорослі :)

Вітаю вас :) *brugada*

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Список форумів » Ростемо і розвиваємося! » Від 1 року до 3 років

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі