Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Ростемо і розвиваємося! » Від 6 до 16 років

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: З якого віку найкраще йти до школи.
 Повідомлення Додано: 25 травня 2011, 23:34 
Офлайн

дивлюсь я на свою дитину і думаю, що за 2 роки (в 6) треба до школи - куда йому ще, такий вже дорослий, а ще зовсім малий. Напевно краще хай ще рік перебуде і піде в 7.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 22:50 
Офлайн
Администратор

В 6 років ранувато, а в 7 вже пізно :) Дивлячись, якого віку будуть діти у класі.
Ми малого віддали до школи, коли йому ще не було 6 років (день народження 17 вересня). Спочтаку було тяжко... Але десь за 2-3 місяці втягнувся. Все таки для таких дітей рік багато важить. Якщо дитина ходила у садок, то можна і 6 років віддавати. Хто сидів вдома з бабусею, буде тяжко.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 15 червня 2011, 11:13 
Офлайн

Точно! Я - така жертва школи *yes* В садочок не водили , а потім в 6,3 віддали в перший клас. Напочатку школа стала для мене карою, особливо ранкові підйоми і уроки, які треба чемно висидіти, а не бігти з сусідськими дітьми на майданчик. Мені настільки хворобливо давався перший клас, що хотіли забирати зі школи і давати на наступний рік. Але якось владналось. На наступний рік - ситуація була зовсім інша.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 11 липня 2011, 22:22 
Офлайн

Я вважаю, що в 6 років можна йти до школи лише після садочка. Там дитина вже освоїлася і набула певних навиків. А от ті хто садочок оминав, то їм буде тяжко звикати, навіть і в 7 років. Я взагалі прихильниця садочків. (Скажу це з професійної точки зору, я вчитель за професією, хоч в школі не працювала)

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 12 липня 2011, 08:27 
Офлайн

Олічка, то ще залежить, який садочок. В нас в садочку дітей до школи взагалі не готують! Вони ні букви ,ні цифри нічого там не вчать. В 6 моя дитина,яка ходить в садок заледве знала алфавіт і то не всі букви,а при слові школа, починала плакати і казати я не хочу туди і не хочу більше рости. Тобто вони навіть морально не змогли підготувати дитину. Вдома всі спроби повчитися були марними. Я тоді вирішила дати дитині ще 1рік і почекати до 7. 29липня нам буде 7років. Настя читає,як доросла словами, пише під диктовку речення, знає математику за 1,2клас і рахує дні до 1вересня! Ось тепер я бачу,що дитина готова на всі 100. Я в школу йшла також в 7 і чоловік в 7,все встигли і вивчитися,освіту здобути. Тому тепер твердо переконана,що краще дати дитині підрости і фізично і морально та довше насолодитись дитинством:-).

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 12 липня 2011, 20:52 
Офлайн

Юлія28, ти права, садочки бувають різні. Отзараз ніби і запровадили обов*язкове дошкільне виховання, але чи датуть там необхідну підготовку?. Я мала на увазі, що в садочку дитина звикне до спілкування з дітками, до колективу і до якогось режиму. Ну і в кращому випадку ще щось навчиться (читати, писати). Але звичайно, що треба й самому готувати її.
Я взагалі до школи піша майже у 8років (родилася в кінці року, тому так мене пристроїли). І зовсім нічого не втратила.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 30 березня 2012, 22:28 
Офлайн

В Америці діти ідуть до школи у 4 роки Pre-K і займаються від 8-00 до 15-00 год., це є перед нульовий клас, він буває також при садочках. А в 5 років Kindergarden - нульовий клас. Ці класи не є обовязковими, але практично всі діти вчаться з 4 років і це нормально, і до 1 класу діти ідуть абсолютно підготовані , читають і пишуть. А саме головне, ніхто не жаліє з батьків, що їхнім дітям відібрали дитинство, а навпаки задоволені, що діти всесторонньо розвиваються.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Список форумів » Ростемо і розвиваємося! » Від 6 до 16 років

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі