Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Балачки про всяку всячину » Все про імена

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ім'я Вашого малюка
 Повідомлення Додано: 15 червня 2011, 23:35 
Офлайн
Администратор

Хотілося ближче познайомитися з Вашими малюками. Дізнатися про все, що стосується імені. Як назвали, хто називав (мама, тато, родичі), коли (ще будучи вагітними або після пологів). І пропоную 2-3 словами описати, що значать імена наших діточок.

Напевно почну я перша... *ah*
Назвали ми нашого синульку Давидом. Точніше я наполягла на цьому імені!
Ще навчаючись на першому курсі університету, якось на лекції почула ім'я Давид і що день Янгола даного імені 9 липня. І мені так сподобалося це ім'я (чомусь раніше я його не чула), що вирішила записати його в зошит для нотатків. Тоді вирішила, що у майбутньому назву сина Давидом, а дату просто для себе записала. І не повірите, я народила хлопчика 9 липня 2009 року. Чоловік звичайно пручався і не хотів це ім'я, але коли ми повернулися з пологового будинку і я запитала, як зватимуть нашого малюка, чоловік не зміг запропонувати своє ім'я і в підсумку сказав:"Ти так хотіла дати ім'я Давид, що і мені вже сподобалось". І на запитання сусідів і родичів, як же ми назвали нашу дитину, ми відповідали в один голос - Давид Влентинович! Ось так!!! *dknow*

У перекладі з давньоєврейського означає - улюблений. (І це точно - він найулюбленіший хлопчик на світі! *bravo* )

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Ім'я Вашого малюка
 Повідомлення Додано: 16 червня 2011, 14:23 
Офлайн

Максим
Ім'я походить від латинського слова "максимус", що означає "найбільший".
У дитинстві Максим не приносить батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі. У дорослого Максима може не все ладитися.
Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзятості й напористості. Він позбавлений "пробивних" здатностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливий, завжди готовий надати допомогу.
Намагаючись побачити в людині тільки гарне, Максим погано відрізняє гарних людей від поганих. Не ставить перед собою мети зробити кар'єру, але, захопившись якою-небудь справою, може домогтися значних результатів.
Максими успішно працюють будівельниками. ковалями, фотокореспондентами, учителями. Можуть бути політиками.
Максим рано починає звертати увагу на дівчат. До вступу в шлюб уже має великий досвід спілкування з жінками. Терплячий і не буде квапити дружину, коли вона надовго затримається перед дзеркалом. Здатний перенести й нервовий зрив у дружини, викликаний неприємностями на роботі. Але терпінням його не слід зловживати - воно не безмежне.
Любить спілкуватися з дітьми. Охоче водить їх у дитячий садок і на прогулянки, читає їм казки й допомагає робити уроки. З батьками дружини відносини складаються благополучно. У шлюбі вірний.
Підходять для шлюбу:
Віолета, Зінаїда, Лідія, Маргарита, Ніна, Раїса, Світлана.
Менш підходять:
Антоніна, Любов, Ольга, Юлія.
Іменини, день Ангела Максима:
29 січня; 2 лютого; 23 квітня; 11 травня; 26 серпня; 24 листопада

Дарія
Жіночий варіант імені перського царя Дарія. У перекладі із древнеперсидского - "переможниця".
Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямуща, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри.
Але Дарія проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості й наполегливості.
Всі книги й зошити складені в порядку. Учиться непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості й працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Учителі бачать у ній помічницю, але суспільною роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї.
Дарія добре шиє й в'яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.
Одружуючись, Дарія вважає, що спільне життя повинне починатися "з нуля". Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими.
Дарія відразу починає ладнати з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть - це всілякі варення, соління й консервування. Береже самолюбство чоловіка й при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.
Підходять для шлюбу:
Олександр, Антон, Іван, Євгеній, Сергій, Юрій.
Менш підходять:
Олег, Семен, Федір, Пилип, Олексій.
Іменини, день Ангела Дарії:
1 квітня

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 16 червня 2011, 22:11 
Офлайн

А наша принцеса називається Ксенія. Так хотів чоловік. Ще коли ми зустрічалися, він сказав що хоче донечку Ксенічку. Я трохи опиралая, бо хотіла назвати по іншому, та коли доця народилася я сказала: "Ось твоя Ксенія".
Перше, що можна помітити - це цілеспрямованість і достатню незалежність. Частіше з малих років вона досить важко піддається впливу, і їй набагато логічніше буде просто пояснити необхідність тих або інших справ, чим примушувати зробити їх силою. Найсприятливіше ж - це прищепити дівчинці які-небудь інтереси.
Ксенія - це саме той випадок, коли уся енергія може віддаватися одній головній меті, будь то гра, робота, навчання або навіть конфронтація з кимось зі знайомих. Іноді це навіть набуває характеру зацикленості, правда, коли її інтерес перемикається на що-небудь інше, вона може і забути про старі справи і проблеми, з головою занурившись в нові.
У Ксенії зазвичай гостро розвинена самолюбність, часто з нею неможливо сперечатися, оскільки, ледве тільки мова зайде про її правоту, вона починає нагадувати дику кішку, готову у будь-який момент випустити кігті, хоча звичайно, в реальному житті замість кігтів використовуються досить влучні, а іноді і дуже хворобливі фрази і зауваження.
В професійному плані її здатність концентруватися на головній меті може знайти собі гідне застосування. Хоча і тут не виключені всілякі конфлікти і непорозуміння, так що при виборі професії Ксенії краще підшукати собі таку, де вона буде надана самій собі і де її робота оцінюватиметься за конкретними результатами, а не по щоденній дисципліні. Що робити, незалежність, як і мистецтво, вимагає певних жертв. Втім, позбавивши свою самолюбність від хворобливості, цих жертв можна і уникнути.
Іменини:06 лютого 16 квітня

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 17 червня 2011, 12:32 
Офлайн

ну ви тут про малюків розказуєте ))) а хто вам дівчата давав імена ? ))) мені наприклад ім'я дала прабаба Катя.
Це ім'я являє собою слов'янську форму імені Георгій, що означає "хлібороб".

Юрій - це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі чоловік. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають по небу. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомного собаку й доглядати за ним, Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму.

Жести, манера говорити відрізняються в Юрія деякою артистичністю. У школі й інституті вчиться добре, посидющий і наполегливий у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатуром, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі й шумні компанії воліє уникати.

Юрій не піклується про те, щоб звернути на себе увагу жінок. Вони самі звертають на нього увагу. Його природна артистичність відразу ж викликає в жінок розташування до нього. Юрій займає дещо пасивну позицію, і жінці доводиться брати ініціативу у свої руки.

У сімейному житті акуратний. Піклується про дітей, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна вміти підтримувати рівні відносини зі свекрухою.

Підходять для шлюбу:
Ангеліна, Антоніна, Галина, Дар'я, Зінаїда, Лариса, Лідія, Любов, Наталя, Ольга, Поліна, Раїса, Світлана, Софія, Тамара.
Менш підходять:
Алла, Вероніка, Єлизавета, Зоя, Тетяна.
Іменини, день Ангела Юрія:
17 лютого,6 травня

От що правда то правда )) до дівчат я пасивний )))))))))

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 17 червня 2011, 20:32 
Офлайн

Що означає ім'я ВІКТОРІЯ
Це ім'я в перекладі з латинського означає "перемога".
Вікторія найчастіше схожа на батька. У дитинстві вона трохи повільна й у дитячих іграх рідко буває заводилою. Любить, коли батьки читають їй книжки, але сама довго не хоче вчитися читати. Зовні спокійна, урівноважена, балакучістю не страждає, іноді замикається в собі.
У молодості Вікторія стає більше жвавою, починає стежити за собою. Через сором'язливість і внутрішню непевність її спроби самоствердитися приймають іноді вигадливі форми. Вона може зробити дуже яскравий макіяж, одягти занадто коротку міні-спідницю, надмірно зухвало поводитися на танцях.
Така демонстративність стане однієї з основних рис характеру дорослої Вікторії. Серед товаришів по службі, з появою начальства вона може проявляти активність і діловитість, але одержавши відсіч, швидко втрачає запал і стає такою, як звичайно.
Професію Вікторія вибирає таку, де не потрібно спілкування з людьми й де результат залежить тільки від неї самої. Вона може стати манекенницею, фотомоделлю.
Чоловіка вибирає особливо ретельно. Це пов'язане з дуже високими вимогами до майбутнього чоловіка. До того ж Вікторія проявляє нерішучість, коли мова заходить про якийсь важливий крок у її житті. Навіть вийшовши заміж, продовжує сумніватися - чи правильно вона вчинила.
Упевненість у собі їй допоможе знайти чоловік, після чого Вікторія невпізнанно перетвориться. Вона стане довірливою, відвертою, буде сильно любити й буде готовою на будь-які жертви заради чоловіка.
Підходять для шлюбу:
Володимир, Михайло, Лев, Сергій, Семен, Едуард.
Менш підходять:
Олександр, Віталій, Дмитро, Григорій, Юрій.
Іменини, день Ангела Вікторії:
23 грудня

Прочитала і не сподолась - багато не співпадінь *grust*

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 17 червня 2011, 21:47 
Офлайн

Rainbow невже в тебе немає високих вимог до майбутнього чоловіка ? )))

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 14:06 
Офлайн

Що означає ім'я ІРИНА
Ім'я давньогрецького походження, означає "мир, спокій".
У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в товаристві батька, ніж матері. Має гарні здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності. Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері присутня жорстокість.
Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому товаристві їй стає нудно.
Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить ґрунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися повагою чоловіка й дітей. У заміжжі Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка й домівці. Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.
Підходять для шлюбу:
Андрій, Борис, Іван, Леонід, Сергій, Степан.
Менш підходять:
Валерій, Дмитро, Костянтин, Роман.
Іменини, день Ангела Ірини:
29 квітня; 18 травня, 26 травня; 1 жовтня

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 20 червня 2011, 18:40 
Офлайн

АЛІНА

У перекладі з латинського: інша, чужа.

Аліна - хвороблива в дитинстві дівчинка, дуже дратівлива, уперта й зухвала, що не терпить ніяких зауважень. Часто виховується в неповній родині, однією матір'ю, а от характер вона успадкувала від батька, та й зовні схожа на нього. У неї гарна пам'ять, вона швидко схоплює почуте й у школі Аліна вчиться добре.

Вона любить малювати й читати історичні романи. Аліна самолюбна, прагне всіма командувати, конфліктна й умудряється в школі зіпсувати відносини мало не з усіма вчителями, та й з матір'ю постійно свариться через дрібниці. Воліє дружити із хлопчиками.

З віком характер цих жінок трохи пом'якшується, стає більш спокійним, хоча багато рис: упертість, нетерпимість, здатність переходити з однієї крайності в іншу, зберігаються. Навколишні іноді знаходять її хитрою, однак у відносинах із чоловіками їй бракує гнучкості: обов'язково скаже щось собі на шкоду, про що варто було б промовчати.

Заміж Аліни виходять пізненько, у них народжуються дівчатка, схожі на батька, але з характером матері. Вони непогані господарки, дуже гостинні, однак зі свекрухою ужитися не можуть. Характер цих жінок такий, що їм краще жити нарізно не тільки зі свекрухою, але й зі своїми батьками.

Аліна вміє себе подати, намагається завжди виглядати привабливо. Вона-модниця з гарним смаком. Умудряється з нічого зробити оригінальний туалет і не забуде змусити навколишніх звернути на нього увагу. Вона взагалі любить похвалитися.

Аліни – здібні люди. Працюють вони в різних галузях, є серед них інженери й художники, лікарі й продавці, журналісти й архітектори, музиканти й педагоги, хоча остання професія, з огляду на невитриманий характер таких жінок, їм протипоказана.
Підходять для шлюбу:
Олександр, Євгеній, Віктор, Михайло, Борис, Петро, Володимир, Яків.
Менш підходять:
Дмитро, Ігор, Олексій, Владлен, Микола, Анатолій.

Ім'я пасує Водоліям, Овнам, Стрільцям, Терезам і Ракам. Не називайте так Риб, Близнюків і Скорпіонів.
Іменини, день Ангела Аліни:
23 березня; 29 квітня; 29 травня; 14 червня, 16 червня; 2 липня; 4 серпня; 29 вересня

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Список форумів » Балачки про всяку всячину » Все про імена

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі