Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Наше життя » Все про здоров'я

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Вірусні інфекції у дітей
 Повідомлення Додано: 05 липня 2011, 22:38 
Офлайн

Чим лікувати вірусні інфекції у діток?Ми останнім часом з них не вилазимо,і вони в нас проходять дуже тяжко,як зробити так,щоб хвороба скорше відступила?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Вірусні інфекції у дітей
 Повідомлення Додано: 06 липня 2011, 13:41 
Офлайн

Також приймаємо Гропринозін, коли висока температура Нурофен, при болі в горлі - Інгаліпт, Хлорофіліпт, Лісобакт, при нежеті - Риназолін, НокспрейБебі, Аквамаріс, НоСоль,, при кашлі - Трайфед, Амброксол. Звичайно ж чай з малини з лимончиком, свіжі фрукти (апельсин, лимон, мандарин) та ягоди (влітку) та свіже повітря. Якщо хворіємо - то хворіємо дуже довго (2-3 тижні до повного видужання), особливо важко нам побороти нежить. Як у такому маленькому носику вміщується стільки сопельок???!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 06 липня 2011, 21:39 
Офлайн

Мені сказала лікарка,що коли дитинка часто хворіє не треба давати їй противовірусні ліки,бо дитини арганізм дуже швидко звикає до них і без них відмовляеться боротись.При вірусній інфекції треба дуже багато пити.Збивати температуру треба при потребі,тількі через 6-ть, 8-м годин.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 липня 2011, 21:09 
Офлайн

Юля,то точно,кращє природніми продуктами робити профілактику,чим шпигувати ліками.Ліки вони щось лікують,а щось навпаки уражують!Якщо ми з такого віку почнемо шпигувати дітей ліками,то що буде з ними далі?!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 липня 2011, 21:20 
Офлайн

дівчата, а хтось користується аромолампою як противірусним засобом. Я кілька раз використовувала з маслом евкаліпта і чайного дерева, коли чоловік був хворий, щоб донечку не заразив. То ніби не зашкодило. Але не знаю чи дійсно то помогло, чи просто нам пощастило.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 липня 2011, 21:46 
Офлайн

Олічка написав:
дівчата, а хтось користується аромолампою як противірусним засобом. Я кілька раз використовувала з маслом евкаліпта і чайного дерева, коли чоловік був хворий, щоб донечку не заразив. То ніби не зашкодило. Але не знаю чи дійсно то помогло, чи просто нам пощастило.

Олічка,я не знаю помогло чи то просто співпало,але точно не зашкодило.Я лампи такої не купляла і навіть якщо чесно про неї і не чула.Купляла я зволожувач повітря і постійно ним користуюсь.Як хтось хворіє стараюсь більше провітрювати і використовую старий бабусін метод з часником.Беру часник,розрізаю і ставлю по всіх кутах,запах не дуже але інфекцію вбиває.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Список форумів » Наше життя » Все про здоров'я

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі