Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Наше життя » Я+ВІН

Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Зрада
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2011, 18:21 
Офлайн

Допоможіть мені...
Я у відчаю...ніколи не могла подумати що дійду до такого.
Ми з чоловіком одружені більше року, дітей у нас поки що не має. Спочатку все було начебто добре але останні 6 міс. все якось дуже сумно...я зрозуміла що він мене не хоче так як раніше...в плані сексу, що я тільки не пробувала. Ініціюю секс лише я інколи майже прошу...Коханка....це виключення, я вірю йому і в принципі все контролюю. Ставлення до мене в нього не змінилося він кохає мене а я його, але він мене не хоче...за цей рік я не стала гіршою я доглядаю за собою...
Не знаю що мені робити. Мені дуже добре з ним і я майже щаслива, як би не це...
І останнім часом мене пронизує дивне бажання знайти когось на стороні...людину яка б хотіла мене, з якою я б відчула себе бажаною.
Але водночас це найогидніша думка яка могла виникнути в мене в голові, бо зраду я б не вибачила...
Що мені робити як позбутися цього...????

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Зрада
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2011, 23:17 
Офлайн

поговорити - це перше! можливо в чоловіка є проблеми, які не хоче відкривати, а переживає самостійно. а, можливо, втома. спочатку обов"язково мусити дійти до спільного знаменника за допомогою відкритого спілкування про всі питання, про всі проблеми.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 грудня 2011, 19:24 
Офлайн

Я говорила йому про це...і навіть про те що через таких як він жінки мають коханців, тому щоб потім не жалів....говорила і спокійно і не дуже....і все зводилось до того що буде краще, що проблем ніяких немає, є або втома інколи,а інколи просто лінь.....але все зміниться....
І змінювалось...десь на тиждень....

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 20:06 
Офлайн

Ооо як я тебе розумію у мене такий самий псіх:) нічого йому не потрібно дітей немає і він тим не переймається. У мене також була думка піти від нього геть. Лягаєм спати він одразу вирубується....

Мрію про дитину!!!!!!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 01:03 
Офлайн

Таке враження що ти про мене говориш....
2 дні назад в нас була відверта розмова про це...обіцянки...і нічого...
Ми плануємо дитину, але він напевно думає що без нього обійдуся.???
Зараз не сплю наплакалась у ванні, бо розумію що сама...Ледь дочекався коли засну,а коли прокинулась...НУ Я Ж ТОБІ КАЗАВ, А ТИ ЗАСНУЛА.
Лише чекає мене вивести, щоб нібито образитись і сказати що СЬОГОДНІ НІЧОГО НЕ БУДЕ.
Хоч іди і кидайся на першого ліпшого....

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 09:06 
Офлайн

У мене таке саме я уже скільки сліз пролила із за нього..... У нього завжди е відмазки..... Я його люблю, але цим він мене відшовхує.... І я незнаю що робити. Комусь розказати встидно,а друзі такі що потім ще обсудять:( А я хочу норамальну повноціну сімю....

Мрію про дитину!!!!!!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 11:19 
Офлайн

Як я тебе розумію і від щирого серця співчуваю....ну так друзям розказати це не вихід. Я тому і звернулась на цей форум, бо тримати в собі це вже не в силі...
я також свого люблю і не хочу його залишати бо є і приємні моменти, але через це..... я здаю назад....і навіть не хочеться щось видумувати просто руки опускаються...відчуваєш себе непотребом......і мені лише 21 все тільки починається, а вже так сумно...

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 14:01 
Офлайн

У мене також спочатку усе було супер:) А от тепер.....чесно менi житись не хочеться... А твому чоловіку скільки років? Може у нього якісь проблеми на роботі?

Мрію про дитину!!!!!!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 18:48 
Офлайн

Ми коли зустрічались то я чула від заміжніх жінок що шлюб усе змінює, що все стає іншим і секс також, а я дурочка думала що ми виняток!
Йому 27...не знаю мені здається що якщо були проблеми на роботі тоді він мене діставав,нервувався, що я нічого не роблю і таке подібне....як це буває інколи, а він спокійний наче все СУПЕРСЬКО.
Він сам собі власник працює на себе і все залежить від нього.
...Я сьогодні подумала може я занадто наївна, може у нього хтось є???(((
....До речі дякую тобі Вікторія за діалог....з кимось про це думати якось легше))))
А скільки років ви одружені???

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 22:19 
Офлайн

Нема защо) і мені також приємно скимось поспілкуватись на цю тему..... Якщо у нього хтось є, він тобі це обовязково сказав..... Ненакручуй себе... Ми одружені майже чотири роки.... От сьогодні посварились бо я завела мову про дітей, він сказав щоб я не забивала собі голову всякою фігньою...... От зараз будем лягати спати він як завжди вирубується, а я ходжу по хаті як дура не можу заснути...(

Мрію про дитину!!!!!!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 12 грудня 2011, 09:51 
Офлайн

Шкода що з цим нічого не можемо вдіяти, а як якщо і можемо то не наважуємось....говори не говори а вони своє.
Мій говорить що хоче дітей, він їх дуже любить він натішитись не може маленькими дітьми наших друзів, а як приходиться до діла то завжди є причина це відкласти.....
Я подумала що вони не варті наших сліз, нервів...що потрібно влаштувати тотальний ігнор і пожити для себе може тоді вони хоча б задумаються, нехай і не визнають, а може подумають як вони вбивають наше таке жіноче і чутливе ...Я...і наші почуття до них.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 серпня 2012, 00:34 
Офлайн

nadia123456 написав:
Шкода що з цим нічого не можемо вдіяти, а як якщо і можемо то не наважуємось....говори не говори а вони своє.
Мій говорить що хоче дітей, він їх дуже любить він натішитись не може маленькими дітьми наших друзів, а як приходиться до діла то завжди є причина це відкласти.....
Я подумала що вони не варті наших сліз, нервів...що потрібно влаштувати тотальний ігнор і пожити для себе може тоді вони хоча б задумаються, нехай і не визнають, а може подумають як вони вбивають наше таке жіноче і чутливе ...Я...і наші почуття до них.

Тотальний ігнор -це якось не дуже конструктивно, як на мене... А боїться дітей заводити, так це ж зрозуміло. Вони усі бояться, а як вже діло зроблено, то в них це проходить ;)

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Список форумів » Наше життя » Я+ВІН

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі