Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Абетка для дітей.
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2011, 16:00 
Офлайн
Администратор

Практично у всіх батьків рано чи пізно виникає питання: "У якому віці краще починати навчати дитину читанню?" Вважається, що чим молодша дитина, тим простіше процес навчання дається як дитині, так і батькам. Більшість педагогів-психологів вважають, що саме у віці 3 - 4 років дитина готова сприймати матеріал усвідомлено.

Процес навчання карапуза читання може бути стомлюючим і нудним, а може - цікавим і навіть веселим, якщо перетвориться на гру. Перш за все слід придбати методичні посібники для навчання дитини. Для першого знайомства з абеткою дітям підійдуть барвисті настінні плакати.

Альтернативою настінним плакатів можуть служити дитячі книги. Вибирайте барвисті абетки для дітей з якісними ілюстраціями, які допоможуть підвищити інтерес дитини до занять.

Абетка може бути як загальної по самим знайомим для дитини об'єктів і предметів, так і тематичною. Якщо малюк цікавиться морем і його мешканцями, то придбайте йому морську абетку. Якщо захоплено розглядає квіти, рослини, любить овочі, фрукти, значить, купіть йому абетку рослин. Тематична "абетка для дітей" дитині буде більш цікавою, а значить йому буде простіше засвоювати новий матеріал.

Спочатку, показуючи дитині букву, вимовляєте не її офіційна назва ("Ем"), а звук, який ця літера позначає ("м-м-м"). У цьому випадку Ваш малюк не буде замість "мама" читати "ем-а-ем-а".

Зараз у продажу є і електронні абетки - посібники з диктофоном. Однак ці абетки називають букву, а не звук. За допомогою таких посібників дитина може навчитися вимовляти букви, але навряд навчиться читати. Такі абетки більше підходять для старших дошкільнят.

Навчаючи дитину читанню, складайте кубики з літерами, грайте в настільні навчальні ігри. Заняття повинні приносити малюкові задоволення.

Вивчаючи абетку з дитиною, важливо пам'ятати і про час. Тривалість заняття залежить від віку дитини та її посидючості. З дітьми старшого дошкільного віку (5 - 7 років) можна займатися 30 - 35 хвилин з невеликими перервами. Якщо навчання грамоті та знайомство з абеткою йде у формі гри, то час не так регламентується, як звичайне заняття.

При виборі "абетки для дітей" орієнтуйтеся на вік та інтереси дитини. Візьміть малюка з собою в магазин, щоб побачити його реакцію на ту чи іншу абетку. При правильному виборі Ви вже незабаром почнете освоювати з дитиною буквар і прописи.

Не забудьте і про обладнання спеціального робочого місця для дитини. Обстановка має важливе значення. Для домашніх занять краще всього придбати дитячі парти. Як правило, до них зазвичай додаються додаткові навчальні посібники: каса літер та цифр, лічильні палички та трафарети.

А яка абетка у вашого малюка?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Абетка для дітей.
 Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 00:47 
Офлайн

Ми купували на подарунок ось таку веселу абетку, на українській мові (правда, виробник - Китай).
Зображення
Вибрали за наступними критеріями:
- кріпиться і на стіну, і можна покласти на стіл;
- кнопка запамятовування букв - абетка називає букву, а малюк її шукає і натискає. При правильній відповіді абетка співає:"молодець", при неправильній - "спробуй ще";
- кнопка пошуку предметів;
- абетка співає алфавіт у формі гарної пісеньки;
- регулюється звук - від тихого до голосного.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 16:11 
Офлайн

А у нас абетка на магнітах (кожна буква окремо). Коли тільки купили повісили на всі металевіречі: холодильник, батареї. Спочатку доні було цікаво, вивчили навіть 4 букви, а зараз зник до абетки інтерес :(

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 17:19 
Офлайн

У нас така абетка як у lvivmama,дуже подобається,а щє нам з Одеси привезли плакат з віршиками (схожий на абетку).

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 19:43 
Офлайн

nadlen , вистав фотку того плакату, цікаво подивитись - що то за віршики!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 19:46 
Офлайн

Iryska написав:
nadlen , вистав фотку того плакату, цікаво подивитись - що то за віршики!

Обов"язково,от тільки цифровик зремантую і сфоткаю!
Вот якій плакат в нас є,я в інетернеті його знайшла:
Це абетка
А такій як у Львівмами нам подарували,цей мені здається кращій.

Приєднані файли:

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 червня 2012, 01:43 
Офлайн

Моя доця ще маленька, але нам подарували абетку-прописи для підготовки до школи
Дивіться тут, кому цікаво

Востаннє редагувалось ORLANDA в 15 липня 2012, 16:28, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: я Миронов Олег Михайлович 1959 г.р. г.Москва подписываюсь ч
 Повідомлення Додано: 18 червня 2012, 11:49 
Офлайн

мода ! хочу официально заявить что я Миронов Олег Михайлович (Москвич 1959 г.р.) - тупой г0вн0блоггер, xyйло и шарлатан !!!земля октябрь 2008 Юхим olmira59 - пиздоболка! суд Умный Крайний, Тупой Миронов Лука!!кино кот оптовый рыбный рынок школа Трагедия Yandex Тандем нефть Яхты (Миронов 1959 - фуфел!!) Спартак образование Воскресенск Зубков Воскресенск , друг видео Месси Глебова ! Пенза Болотная с 29.03.2001г. – 15.05.2002г. – генеральный директор ЗАО «Балтицепром»; Ксения Собчак ..
А также я Миронов Олег Михайлович 1959гр предатель и долбаеб :-)))

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: я Миронов Олег Михайлович 1959 г.р. г.Москва подписываю
 Повідомлення Додано: 18 червня 2012, 23:06 
Офлайн

Cymnsyncnuags написав:
мода ! хочу официально заявить что я Миронов Олег Михайлович (Москвич 1959 г.р.) - тупой г0вн0блоггер, xyйло и шарлатан !!!земля октябрь 2008 Юхим olmira59 - пиздоболка! суд Умный Крайний, Тупой Миронов Лука!!кино кот оптовый рыбный рынок школа Трагедия Yandex Тандем нефть Яхты (Миронов 1959 - фуфел!!) Спартак образование Воскресенск Зубков Воскресенск , друг видео Месси Глебова ! Пенза Болотная с 29.03.2001г. – 15.05.2002г. – генеральный директор ЗАО «Балтицепром»; Ксения Собчак ..
А также я Миронов Олег Михайлович 1959гр предатель и долбаеб :-)))

ось, що буде, якщо не піклуватися про ранній розвиток дитини)

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: