Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Ростемо і розвиваємося! » Від 3 до 6 років

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Психологія малюка від 3 до 6 років
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2011, 14:47 
Офлайн
Администратор

Отже, поговоримо трохи про те, з якими проблемами можна зіткнутися в цьому віці. Саме 3 роки, вважається напевно одним з перших складних періодів, як для батьків, так і для малюка. Саме на цей вік випадає така неприємість, як «криза 3-х років». Багато батьків зіштовхуються з подібною проблемою, опиняючись абсолютно не готовими до змін.

Ця криза проявляється багатьма, часто дуже неприємними змінами в поведінці малюка. Може статися так, що Ваш «ідеальний» в поведінці та характері малюк стає зовсім іншим, та Ви перестаєте впізнавати в цьому маленькому розбійнику свого колись слухняного малюка.

У характері дитини можуть з'явитися такі риси як: примхливість, злість, агресивність, упертість, егоїзм, непослух тощо. Деякі мами починають скаржитися, що дитина починає все робити «як би на зло» і робить спеціально не те, про що його просять .

Ви повинні розуміти, що такі зміни виникають у дуже багатьох дітей і вони, по суті, не винні в цьому. У цьому віці дитина починає більш чітко усвідомлювати себе як самостійну особистість.

Зараз від батьків залежить дуже багато і звичайно потрібно контролювати вчинки дитини і намагатися пояснити йому, що можна робити, а що не можна. Не дивлячись на те, що іноді буде складно зберігати терпіння, доведеться це робити, тому що дитина уважно стежить за реакцією дорослих на його вчинки.

Зберігайте твердість, йдіть з дитиною на розмову, постійно намагайтеся пояснити мотивацію своїх прохань, намагайтеся частіше питати малюка, щоб він також намагався осмислити свої дії. Якщо Ви відчуваєте, що скоро втратите терпіння, вийдіть з кімнати, надавши дитині можливість залишитися наодинці, уникаючи тим самим спалаху гніву зі свого боку.

Не кращим виходом буде братися за ремінь, і карати дитину, часто це буває марно. Краще поясніть малюкові, що в даний момент не хочете з ним розмовляти і поговорити трохи пізніше, розкажіть, чому Ви зараз гніваєтеся на нього і коли перестанете це робити. У кожної дитини цей період триватиме різний час і проходить по-різному. Зазвичай складні часи проходять до 4 років. Наступна подібна криза може проявитися у віці близько 6-7 років.

Може у когось були такі проблеми з малюками? Розкажіть, як Ви вирішували дану проблему ... *vaco*

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Психологія малюка від 3 до 6 років
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2011, 22:46 
Офлайн

Вітаю. Дякую за інформативний сайт в галузі законодавства. Але в мене питання, навіть прохання про допомогу. Моїй старшій доні 4,5 років. І маємо проблеми з нічним сіданням на горшок. Вона в принципі не відчуває, коли хоче пісяти. Навіть не крутиться, а я не завжди встигаю її посадити - деколи в першій годині ночі це вже запізно і я, звичайно, знервовано, знімаю піжаму і міняю постіль. Підгузник ми зняли давно, і був період, що навіть сама вставала вночі. А останні півроку просто неможливо. Одна родичка порадила знову вдягати памперс на ніч, щоб дівчинка вигрілась. Але вона з задоволенням вдягає ввечері по прикладу молодшого брата, і зранку встає з готовеньким. Інша подруга сказала, що це психологічні проблеми. Але вона ніби спокійна дитина, звичайно, з капризами, домашня, в обід не спить. Навіть не знаю що робити, може перейде? Просто вона з 2 років дуже гарно і виразно говорить, сама рано почала їсти, вдягатись, пішки ходити, а от ці пісяння зовсім мене "збивають з ніг". Якщо б хтось мені щось порадив, дуже була б вдячна. *dutuna*

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Список форумів » Ростемо і розвиваємося! » Від 3 до 6 років

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі