Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Харчування з баночок.
 Повідомлення Додано: 27 травня 2011, 16:20 
Офлайн

Ви купляэте харчування в баночках,якщо так,то якім фірмам даєте перевагу і чому.

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Харчування з баночок.
 Повідомлення Додано: 27 травня 2011, 21:33 
Офлайн

Я теж не зовсім "за" баночки,але і не проти.Деколи купляю малій Хіповський сирок,або йогурт-фрукти.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 27 травня 2011, 23:43 
Офлайн

єдине харчування в баночках, яке ми давали синочкові був сочок в шкляній баночці "Чудо-чадо" від одеського консервного заводу дитячого харчування. ми і самі купуємо сік цього виробника. але такий сік давали десь з 2-х років, до того часу все робила сама, так і зараз буду харчувати доцю тільки з продуктів, приготованих в домашніх умовах.
Читайте гарячі новини про харчування в баночках:
[spoiler=У провідних брендах дитячого харчування виявили миш'як]Миш'як та інші токсичні сполуки були виявлені в інгредієнтах, що використовуються для приготування дитячого харчування провідних брендів.
Шведські вчені з відділення вивчення металів і здоров'я у Каролінському інституті під керівництвом Карін Льюнг вирішили перевірити дитяче харчування на токсини, повідомляє The Daily Mail.
Під підозрою опинилися харчування від Organix, Hipp, Nestle і Holle. У результаті з'ясувалося, що крім миш'яку, харчування може містити високі показники кадмію, урану і свинцю. При цьому найбільша концентрація миш'яку була виявлена в продуктах, виготовлених на основі рису.
Отже, за підрахунками вчених, що оцінювали вміст токсинів в мікрограма, в кожній порції продукції Organix міститься 2 мікрограма миш'яку, 0,03 мікрограма кадмію та 0,09 мікрограма свинцю.
У харчуванні HiPP - 1,7 мікрограмів миш'яку, 0,13 мікрограма кадмію та 0,33 - свинцю. А ось каша виробництва Holle мала концентрацію миш'яку, рівну 7,3 мікрограма на порцію, 0,38 мікрограма кадмію та 0,26 мікрограма свинцю.
У свою чергу виробники дитячого харчування запевняють, що домішки не представляють жодної небезпеки для здоров'я дітей, проте експерти не поділяють їх оптимізм.
Так, два роки тому британське Агентство харчових стандартів вже попереджало щодо [рисового молока, що містить найбільш отруйний неорганічний миш'як. Дана речовина здатна спровокувати не лише отруєння, а й розвиток раку. Миш'як потрапляє у зернові культури разом з добривами, а інші метали і токсини - через ґрунт.[/spoiler]

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 14:52 
Офлайн

Чому би і ні ,коли ти наприклад десь їдеш з малечею.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 15:08 
Офлайн

Я також і не "за", і не "проти". Купувала за весь час десь баночек 10 соків та пюре для різноманіття, але дитина не була від них у захваті. Їй більше подобалось пюрешки які я робила у блендері з яблок, бананів, полунички, або малинки (1-2 ягоди), груша, інколи слива, вишня, черешня, абрикос (все, що було, головна умова, що все з власного городу), обов'язково до кожного пюре додавала творог, ряженку або молоко.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 15:18 
Офлайн

я боюсь давати з баночок ще й через те, що термін зберігання від 6 місяців і більше, як можна давати таке маленькій дитині, при тому, коли готуєш сам -кожен день даєш свіже!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 23:18 
Офлайн

Iryska написав:
я боюсь давати з баночок ще й через те, що термін зберігання від 6 місяців і більше, як можна давати таке маленькій дитині, при тому, коли готуєш сам -кожен день даєш свіже!

От і мене дивує, який то може бути "Кролик", "Індик"чи що то за ововчі, коли в них такий строк зберігання! Особисто я не хотіла б споживати мясо, закручене в банці, не домашнім способом, яке може пролежати там більше пів року!

Востаннє редагувалось Rainbow в 09 червня 2011, 23:27, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 09 червня 2011, 22:30 
Офлайн

я даю інколи фруктові пюре (гербер переважно, інколи хаме, чудо-чадо) для різноманіття, поки нема ще своїх фруктів. А овочеві пюре давала тільки коли ми десь далеко їхали і не було змоги приготувати дитині гамцяти. Але теж вважаю, що краще готувати самому. Та інколи баночки виручають. Хоч зловживати цим не треба

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 червня 2011, 12:24 
Офлайн

Юлія написав:
Я за харчування зроблене в домашніх умовах! Це і економічніше і безпечніше! Така сама в мене думка і на рахунок сочків.

Мені також здається, що дешевше готувати вдома, аніж купляти всілякі пюрешки.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 16:35 
Офлайн

katerina написав:
Юлія написав:
Я за харчування зроблене в домашніх умовах! Це і економічніше і безпечніше! Така сама в мене думка і на рахунок сочків.

Мені також здається, що дешевше готувати вдома, аніж купляти всілякі пюрешки.

Дешевше,то не головне як на мене,а головне те,що домашня кухня набагато корисніша!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 липня 2011, 08:47 
Офлайн

я разочок купила дитині сирочок "Тьома", бо йши на природу, то її так посипало...... більше не експерементуємо. Найбільша певністьу тому, що готуєш сама.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: