Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Пологи

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Я вважаю, що найкраще народжувати:
1. вдома 0%  0%  [ 0 ]
2. лише в пологовому будинку! 57%  57%  [ 12 ]
3. вдома, але при пологах повинні бути присутні лікарі і медперсонал 0%  0%  [ 0 ]
4. в пологовому будинку зі статусом "доброзичливого до дитини" 38%  38%  [ 8 ]
5. інше 5%  5%  [ 1 ]
Всього голосів : 21

Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Пологовий будинок чи народжуємо вдома?
 Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 17:54 
Офлайн

Часто чую від знайомих фрази типу:" в мене супер лікар, все чудово, кілька швів, тощо" Виникає запитання, який хороший лікар дозволить жінці порватись (особливо внутрішні шви допустить), або: "я давала там 20 грн, тут по 10грн", і знов питання, невже про клятву Гіппократа забули усі, і все тепер наколо грошей лише крутиться, а не дасиш гроші - навіть не підійдуть. От і багато хто аналізує усі нюанси і вирішує народжувати вдома. Яка ваша думка з приводу цього? А можливо Ви й самі народжували вдома?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Пологовий будинок чи народжуємо вдома?
 Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 18:38 
Офлайн

я теж за пологи в лікарні. навіть якщо б коло мене вдома були лікарі, нема гарантії, що мої пологи були б такі ж легкі і швидкі, як ті, які були в пологовому, бо дітки народились з великою вагою, в малого ще й було пуповинне обвиття за шию і ножку, а доця тримала усю пуповинку на собі. в лікарні що 20 хвилин слухали серденько!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 21:56 
Офлайн

я теж за пологи в лікарні. Це ж велика відповідальність не лише за себе, а в першу чергу за дитинку. Тому потрібно народжувати там, де є все необхідне. Хоч нашим лікарням ще треба багато прикупити, але усе-одно там надійніше, хоч і треба туди 10грн, там 20грн, і т.д.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 06 липня 2011, 23:38 
Офлайн

Це - страшно!

[spoiler=Кожна третя жінка у світі народжує без допомоги акушера]Щорічно 48 мільйонів жінок народжує дітей без допомоги лікаря-акушера через недостатню у їхній місцевості кількість кваліфікованих медичних працівників. Такі дані оприлюднила британська благодійна організація Save the Children.

Кожна третя жінка у світі народжує без належної медичної допомоги, що ставить під загрозу життя як самої матері, так і її дитини. За підрахунками організації Save the Children, кожного дня від ускладнень під час пологів, які лікар може легко відвернути, гине близько тисячі матерів і двох тисяч дітей. Якби акушерок у світі було на 350 тисяч більше, можна було б врятувати життя близько мільйона новонароджених.

Кваліфікованих медичних працівників найбільше не вистачає у країнах „третього світу”: через відсутність кисневого апарату при пологах гине більше дітей, ніж від малярії.

В Ефіопії 94% жінок народжує без допомоги акушера, тоді як у Британії їх кількість складає 1%.

Британська благодійна організація повідомляє, що найбільша смертність під час пологів зафіксована в Афганістані: з кожної тисячі новонароджених помирає 52. Крім того, афганські жінки більше за інших ризикують померти під час вагітності або пологів.

Новонароджені у цих країнах часто помирають через своєрідні місцеві звичаї: так, немовля можуть покласти на підлогу для захисту від злих духів. В такому антисанітарному середовищі воно може підхопити небезпечну інфекцію – повідомляє Бі-Бі-Сі.

Активісти благодійної організації Save the Children закликають уряди країн приділяти більше уваги підготовці необхідної кількості кваліфікованих акушерів для забезпечення нормальних умов для жінок, що народжують.[/spoiler]

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 22 липня 2011, 14:07 
Офлайн

я б хотіла вдома, якби мала певність, що все пройде гладко. Але це ризик і для дитини і для мами. Тому максимум часу вдома, а потім гайда до лікарні.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 22 липня 2011, 14:38 
Офлайн

Я однозначно за пологи в лiкарнi! Там хоч є необхідна апаратура в разі необхідної реанімації дитині чи матусі!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 22 липня 2011, 15:22 
Офлайн

Хотя я і не мама але як на мене то краще таки в поліклініці народжувати )))

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 22 липня 2011, 16:14 
Офлайн

yurik25, а ти й справді - не мама!!!!! Бо в нас народжують не в поліклініках, а в пологових будинках *rofl* в поліклініці хіба но тебе оглянуть в ЖК! *ha-ha*

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 22 липня 2011, 19:18 
Офлайн

*rofl* Юр,ну ти загнув в поліклініці. Я аж реально розсміялась,а мої щось не дуже зрозуміли чого це я раптом сама до себе сміюсь!))))) Ти вмієш підняти настрій)))))!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 липня 2011, 14:56 
Офлайн

Тільки за пологи в лікарни!!!!В лікарні є лікарі,які зроблять все можливе для того,щоб допомогти в любій ситуації мамі і дитині!!!Уявіть,якщо не дай Бог виникне така ситуація,що треба термінове операційне втручання,хіба вдома це можна зробити????Або дитинка народиться з асфексією,і терміново знадобиться бокс????Лікарня,яка б вона не була-це більша гарантія що з Вами і Вашим малятою все буде добре!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 30 липня 2011, 14:47 
Офлайн

звичайно тільки в пологовому будинку, є в певненість, що поряд досвідчені лікарі

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Пологи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі