Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Пологи

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чи домовлятись з лікарем про пологи
 Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 17:46 
Офлайн

Дівчата , чи попередньо домовлялись Ви з лікарем про проведення пологів, а можливо краще не домовлятись і народжувати у чергового лікаря? Усі плюси і мінуси пологів без домовленості та пологів, які провів лікар по-домовленості обговоримо в цій темі.

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Чи домовлятись з лікарем про пологи
 Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 17:51 
Офлайн

Iryska написав:
Дівчата , чи попередньо домовлялись Ви з лікарем про проведення пологів, а можливо краще не домовлятись і народжувати у чергового лікаря? Усі плюси і мінуси пологів без домовленості та пологів, які провів лікар по-домовленості обговоримо в цій темі.

я хотіла домовитися про пологи з лікарем, але він сказав, що його не буде в місті 2 тижні, а тоді якраз випадали мої пологи:(. Я дуже сильно розстроїлася, бо хотіла народжувати саме в нього. І вирішила покластися на долю і ні з ким не домовлятися. Малий просидів у животику довше, а коли ми прийшли до пологового будинку, то виявилося, що лікар якраз перший день роботі:). І я, випадково, до нього потрапила:). І дуже з того тішуся, бо то лікар від Бога:).

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 17:58 
Офлайн

Asteria , фактично Ви потрапили так би мовити до "свого лікаря", бо він про вас вже знав, коли розмовляв перед пологами. а якщо б його не було, як ви вважаєте, черговий справився з пологами так, як ваш лікар?
Я розмовляла зі знайомими лікарями, то завжди мені казали одне й теж, не попала б ти до свого - тобі б капєц був, бо дуже мало тих, хто дітей вагою 4700 і 4500 без єдиного шовчика, без розрізів приймають на світ, та ще й за короткий термін часу. так що я дуже рада, що наперід знайомилась з лікарем, і була під його наглядом!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 21:37 
Офлайн

я теж домовлялася, бо дуже хотіла народжувати саме в цього лікаря. Хоч і пологи випали на його чергування, ніби під замовлення, не довелося його з дому викликати. І взагалі, ядумаю що варто домовлятися, так себе впевненіше почуваєш, коли знаєш, що вже знайома тобі людина, буде про тебе дбати, а не якийсь чужак, невдоволений, чи просто з поганим настроєм. Ти платиш і отримуєш обслуговування. А так на тебе просто будуть дивитися крізь пальці, скажуть потерпи, помучся, всі через це проходять. Тому на наступний раз я теж буду домовлятися. ось така моя думка

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 20 листопада 2011, 21:39 
Офлайн

дівчата, будь-ласка! пишіть прізвища лікарів в яких родили.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 23 листопада 2011, 12:23 
Офлайн

Надія, про лікарів можна прочитату в цій темі:
viewtopic.php?f=36&t=127

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 січня 2012, 22:58 
Офлайн

В нас у Львові пологи - це конкретний бізнес. Тому самі лікарі зацікавлені, щоб з ними домовлялись. Нам втовкмачили в голови, що це надійніше. Але фактично ті ж самі лікарі чергують... Це я зараз так думаю, коли на горизонті не видно ніякої вагітності))). А якщо доведеться стати мамою ще раз, то я все-таки буду домовлятись.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 07 лютого 2012, 08:41 
Офлайн

я домовлялась про пологи, як на Батальній так і на Мечникова. відвідувала лікарів паралельно з візитами до дільничого гінеколога. першими пологами не дуже задоволена. а другими задоволена повністю, і не проти ще і третє дитя мати. увагою лікаря не була обділена ні разу. завжди привітний, веселий. на всі мої переживання реагував швидко. відповідно і в післяпологовий період мене консультує.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 лютого 2012, 14:18 
Офлайн

перший раз домовлялась і народжувала в тої лікарки , що домовлялася. Другий раз вийшло все по іншому. Домовлялася з лікаркою, але народжувала трошки швидше терміну і її не було, Вона подзвонила до другої лікарки і я в неї народжувала, задоволена і пологами і увагою лікарки.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 грудня 2012, 19:23 
Офлайн

Привіт! Розумію, що не в тему, я тут недавно, ще не розумію куди писати. Моїй малечі 2,5 років, де у Львові можна купити якісний недорогий одяг? Я була у багатьох магазинах, але десь якість, десь гроші... Порадьте, будь ласка.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Пологи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі