Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Здоров'я вагітної

Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: УЗД: що воно таке, де його краще зробити і коли
 Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 01:57 
Офлайн

Доброї ночі всім!Я робила узд 17 разів за 34 тиждні,так як у мене постійно загрози були!Можу сказати одне,на Симоненка є лікар Габріель,до якого в нашій жк направляють перед взятьтям на облік,стать дитини він вгадує,а не бачить,мені на 11 тиждні,сказав що буде хлопчик,хоча я в нього не питала,а потім на всіх остальних узі сказали що дівчинка,сестра на 27 тиждні теж в нього обстежувалася,третя вагітність,два хлопчика перед тим,він їй на цьому терміні каже що буде дівчинка,вона така була рада,накупила повно одягу на майбутню доцю,витратила купу грошей,а на узі перед пологами(38 тижднів)лікарка каже:"Який гарний хлопчик!",я думаю якщо не бачиш добре краще скажи що не видно,(але плюс в тому що мені народжувати в серпні,і всі ці лашки перейшли моїй доці,вже не шкода,не пропадуть!Ще я робила узі в ІНТЕРСОНО,на 28 тиждні,лікар Півоварова,щоб їй добре було поставила нам діагноз дирочка в серці моєї доці,та старіння плаценти,я не знаходила собі місця декілька днів,потім пішла на контрольне узі на Лисенка до Скляр,виявилося,що все дякувати Богові добре,ніякої дирочки немає і з плацентою все добре,ось так зараз обстежуюють,в нашому стані коли краще за все не хвилюватися,з нашими медиками називається НЕПОЛУЧИТЬСЯ!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 13:51 
Офлайн

Христина,добрий день,вітаю Вас на нашому форумі!Заходьте в цю viewforum.php?f=12 темку для знайомства!Христина,ви знаєте мені теж багато поганого на УЗД говорили,а потім я пішла на Лисенка до Скляр і вона мене заспокоїла.Дуже хороша лікарка та Скляр!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 15:31 
Офлайн

Христина , я хоч особисто знаю Мирона Габріеля, але до нього під час вагітності не хотіла ходити, і своїй лікарці в ЖК теж сказала - до ньго не йду, йду до Корінця! та не заперечувала, бо і сама обстежується в Ярослава Миколайовича!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 03 липня 2011, 15:53 
Офлайн

Iryska написав:
Христина , я хоч особисто знаю Мирона Габріеля, але до нього під час вагітності не хотіла ходити, і своїй лікарці в ЖК теж сказала - до ньго не йду, йду до Корінця! та не заперечувала, бо і сама обстежується в Ярослава Миколайовича!

Я була в Габріеля 2 рази, і в Наталі Миколаївни на Котика мені значно більше сподобалося:). Ще й фотки та відео малюка маю:)

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 05 вересня 2011, 12:48 
Офлайн

Планую робити переше УЗД в Прокончук по вул.Котика. Дуже хочу фото і відео ))) Хто в неї робив УЗД? Які враження? За скільки часу треба до неї записуватися?

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 07 вересня 2011, 23:34 
Офлайн

Felicita, Прокопчук - хороший спеціаліст. Дзвонити на один з мобільних номерів і вам назначать дату огляду. може бути, що призначать відразу на завтра. в основному записують на дату на протязі тижня.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 02 жовтня 2012, 12:13 
Офлайн

Я робила своє перше УЗІ на вул.Котика також дуже задоволена лікаремна стіні висить екран і можна дивитись на свого малюка,ціна нормальна і дають 2 фотографії,я платила 100 грн.Я записувалась неї за тиждень наперед,в той час вільних місць швидше не було

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 грудня 2012, 19:27 
Офлайн

Привіт! Розумію, що не в тему, я тут недавно, ще не розумію куди писати. Моїй малечі 2,5 років, де у Львові можна купити якісний недорогий одяг? Я була у багатьох магазинах, але десь якість, десь гроші... Порадьте, будь ласка.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Список форумів » Вагітність та пологи » Здоров'я вагітної

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі