Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Здоров'я вагітної

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

А як ви шукали лікаря-гінеколога
Дільничий лікар-гінеколог 50%  50%  [ 4 ]
Порадили друзі, знайомі, родичі... 50%  50%  [ 4 ]
По інтернету 0%  0%  [ 0 ]
Я не маю особистого лікаря 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 8

Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Вибираємо лікаря-гінеколога
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2011, 22:59 
Офлайн
Администратор

Якщо тебе не влаштовує твій дільничний лікар-гінеколог, ти можеш знайти лікаря самостійно. Так як же знайти кваліфікованого фахівця самій?

Бажана вагітність - це чудо, дароване небесами, в житті кожної жінки. З тих самих пір, як тест показав дві заповітні смужки, звичне життя майбутньої матусі радикально змінюється. Тепер вона повинна стежити не тільки за власним здоров'ям, але і за правильним, комфортним розвитком майбутнього малюка.

Вагітність - це не хвороба, а особливий стан жіночого організму, який вимагає постійного догляду і турботи про нього. Адже правильно кажуть, що від здоров'я мами безпосередньо залежить і самопочуття дитини в її утробі. Хто ж допоможе молодій матусі з легкістю перенести всі тяготи, пов'язані з виношуванням малюка? Тільки професійний лікар-гінеколог! Тільки він зможе вчасно провести всі необхідні аналізи своєю вагітною пацієнтці, призначити необхідний комплекс медикаментів, надати своєчасну моральну підтримку і цілодобово допомагати дівчині у вирішенні її проблем, пов'язаних зі здоров'ям.

Багато матусь, хто вже проходив етап виношування малюка, по-старому зверталися до районних жіночі консультації, а там з психологічною підтримкою і адекватним ставленням, м'яко сказати, сутужно. Самому вибирати лікаря в жіночій консультації не доводиться - хто працює на вашому певному територіальному ділянці, той і буде здійснювати ведення твоєї вагітності. І не факт, що тобі не доведеться вистоювати кілометрові черги з метою потрапити на прийом до лікаря-гінеколога. Або отримувати консультації, несучись по коридору напереваги зі своїм животиком за лікарем, тільки тому, що у нього робочий день закінчився, а те, що черга ще не вся потрапила на прийом, його мало цікавить - приходьте завтра!

Залишається альтернативний варіант - знайти лікаря самостійно. Для початку, влаштуй бліц опитування всіх знайомих, до кого ще зовсім недавно лелека в гості залітав. Хто здійснював ведення їх вагітності? Наскільки вони залишилися задоволені?

Як варіант, можна використовувати Інтернет у пошуках доброго лікаря. У мережі настільки багато форумів, де молоді мами діляться враженнями, що не знайти гідного кандидата з пропонованих дівчатками лікарів просто неможливо.

Вибрала? Придивися до нього! Як відомо, будь-який поважаючий себе лікар не змусить вагітну пацієнтку чекати по кілька годин під кабінетом. Тому, якщо тебе прийняли в призначений раніше час, значить, це вже великий плюс.

Потрапивши до кабінету, уважно вивчи його наповнення: наявність сучасного обладнання для спостереження за перебігом вагітності - це запорука того, що вам не доведеться витрачати додатково сили і нерви на відвідування калькоскопіі, УЗД і т.д.

Привітний тон лікаря, його непідробна зацікавленість твоїм самопочуттям і здоров'ям малюка - це також важливий фактор у виборі гарного професіонала. Якщо всі ці складові, як частини пазлу, склалися в одну картину, значить, вибір зроблений правильно!

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Вибираємо лікаря-гінеколога
 Повідомлення Додано: 16 травня 2011, 17:57 
Офлайн

Мені мою лікарку порадила мамина знайома. І я нею дуже задоволена. Незадоволена тільки чергами в яких мені довелося сидіти мінімум! по 3 години:(...

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Вибираємо лікаря-гінеколога
 Повідомлення Додано: 16 травня 2011, 20:55 
Офлайн

В мене була дільнича,але я щє паралельно ходила на Щорса,там я і лежала на підтримці.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Здоров'я вагітної

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі