Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Вагітність і забобони.
 Повідомлення Додано: 24 травня 2011, 23:11 
Офлайн

Вагытнысть ы забобони! особливо важливо для вагытних- бо вони бідні наслухаються того всього, і не знають, що робити!
Особисто я, волосся не підстригала, не тому, що забобони, а тому, що ношу довге, але фарбувала під час вагітності два рази, бо не пасувало йти на весілля з чорними корінцями *xixi*. Але чомусь під час пологів медсестра попросила коси розпустити, бо так не можна!
З котиком не бавилась, бо є реальна загроза схопити токсиплазмоз.
А придане почала купувати десь за 2 місяці, і правильно, бо пологи другі стрімкіші, а так вже все є напоготові.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 24 травня 2011, 23:38 
Офлайн

Нагадався один забобон - нікому не казати на ранніх стадіях про вагітність, мене попалили з перших місяців, так що він теж не діє!
Ще також чула, що вагітна не повинна вишивати чи в'язати - бо зав'язує дитинці пуповину. Я не займалась рукоділлям, а пуповина в синочка навколо шиї була..

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 07 червня 2011, 15:15 
Офлайн

Не вірю в ці забобони!Я малювала волосся,правда вже перед пологами і стригла кінчики,я навіть і не думала,що це може нашкодити.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 червня 2011, 13:41 
Офлайн

Я в щось вірю, а в щось ні. Спочатку боялася в*язати, але потім почала гачкувати малечі костюмчики - і дитинка пуповиною не заплуталася. Хоч на УЗД одного разу (за 3 тижні до родів) сказали що пуповина навколо шиї є. А за 4 дні до пологів на іншому УЗД сказали що пуповини нема. Та родила я дуже тяжко, бо головка не вставлялася. Не знаю чи є між тим зв)язок. Але наступного разу теж буду в*язати. Придане теж готувала наперед. А за тиждень до пологів купили каляску, ванночку і ще всяку всячину. А як без иене такі важливі речі купляти.
Коли їхали в роддом я зняла всі кольца, кульчики, ланцюжки, а в родзалі віддала чоловіку обручку, і волосся розпустила. Хоч не знаю як мало це подіяти, бо усе одно дитинка "застряла", але зробила, бо так кажуть.
Знаю точно одне - треба думати про приємне і дивитися тільки на приємні речі.
Ой, згадала ще одне. Вагітній не можна нікого годувати чи поїти (наприклад хворих чи старих). Так мені сказала одна знайома. Якщо все ж таки таке робили, то перед родами треба щоб мама дала напитися води сама тримаючи стакан (тобто мама). Може це комусь стане в пригоді

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 13:16 
Офлайн

Дівчата,це все забубони!Я не хочу навіть про те думати.Давайте думати про хороше і бути на позитиві і тоді все в нас буде добре!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 30 квітня 2012, 13:34 
Офлайн

Скажiть, чи при кожній скарзі ви звертаєтесь чи телефонуєте до свого лікаря? бо я боюсь, що якби так, то частенко виходило б... *nea2* *nyny*

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 21 травня 2012, 17:21 
Офлайн

Iryska написав:
Нагадався один забобон - нікому не казати на ранніх стадіях про вагітність, мене попалили з перших місяців, так що він теж не діє!
Ще також чула, що вагітна не повинна вишивати чи в'язати - бо зав'язує дитинці пуповину. Я не займалась рукоділлям, а пуповина в синочка навколо шиї була..

але ж народили ви здорову дитинку, усе добре?

я теж не вірю у забобони! ні щодо вагітності, ні у які інші. хай їм грець!))

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі