Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: бандаж вагітної
 Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 22:10 
Офлайн

Купляли Ви бандаж?Який саме?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: бандаж вагітної
 Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 22:17 
Офлайн

я не купувала, хоча лікарка казала купити. в моєї братової був, то вона намучилась - його ж треба вдягати тільки як ходиш чи стоїш, а як сідаєш - розшпеляти! я вирішила, що мені підтримка не потрібна) і обійшлась без нього!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 22:31 
Офлайн

Iryska написав:
я не купувала, хоча лікарка казала купити. в моєї братової був, то вона намучилась - його ж треба вдягати тільки як ходиш чи стоїш, а як сідаєш - розшпеляти! я вирішила, що мені підтримка не потрібна) і обійшлась без нього!

Ірусь,не обов"язково розшпиляти,в мене був універсальний бондаж,я його правда не дуже часто одягала.От такий в мене був:
[spoiler=]Зображення[/spoiler]

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 22:50 
Офлайн

nadlen, прикольний дійсно, виглядає як спортивна білизна навіть - дуже елегантний. скільки ти за нього платила. Вони якось по розмірах йдуть ніби, бо мене лікарка міряла, коли назначала його.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 22:57 
Офлайн

Я за нього давала десь 100 гр.Він іде по розміру і щє він може використовуватись після родів,як післяродовий бандаж!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 23:09 
Офлайн

Я знайшла в інтернеті,статтю нащо треба носити бандаж,але Вона на російській мові.Прочитайте,дуже цікаво:
[spoiler=]Бандаж для беременных рекомендуют носить будущим мамам, ведущим активный образ жизни. Бандаж помогает ослабленным мышцам брюшного пресса поддерживать выросший живот. Бандаж для беременных является профилактикой растяжек. Но все-таки главное его предназначение – это разгружать позвоночник. Поэтому если вы чувствуете усталость и боли в спине – обязательно попробуйте бандаж.
Бандаж можно начинать носить уже с четвертого месяца беременности. Носить его 24 часа в сутки нельзя, каждые три часа рекомендуют делать перерыв на полчаса. И, конечно, бандаж для беременных снимают на ночь.
Существует два вида бандажей для беременных: в виде трусов и в виде пояса. Бандаж в виде трусов более высокий. Его рекомендуют надевать лежа, так как он фиксирует матку. Бандаж-пояс на липучках можно надевать как лежа, так и стоя, потому что он просто поддерживает живот снизу. Кстати, обычно бандаж-пояс бывает «двойного назначения»: дородовый и послеродовый одновременно. Как бандаж для беременных его носят широкой частью на спину, а после родов – широкой частью на живот. Правда, надо заметить, что послеродовый бандаж нужен не всем, и по поводу его использования лучше проконсультироваться с врачом. Бандажи рекомендуют надевать на белье: это более гигиенично и предотвращает риск аллергических реакций.
Бандаж для беременных можно купить как в аптеках, так и в магазинах одежды для беременных, а также в специальных отделах детских магазинов. При выборе бандажа его обязательно нужно примерить, подобрать подходящий размер и удобную именно для вас модель. Бандаж не должен давить на живот, а только мягко поддерживать.
Бандаж для беременных не является необходимым аксессуаром для всех: некоторые будущие мамочки легко обходятся без него. А для кого-то он становится настоящим спасением. Особенно для тех, кто много ходит, устает и страдает от неприятных ощущений в спине и пояснице. В некоторых случаях ношение бандажа может порекомендовать врач.
Інформація з:http://www.baby.ru/sp/67182/blog/post/752935[/spoiler]

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 липня 2011, 23:14 
Офлайн

Перший раз животик був маленький аж до 9міс.і потреби не було. Цього разу здався би,бо маю проблеми з хребтом і чим далі тим більше болить спина. Та так як доця весь час лежить дупкою до низу,то це є протипоказом. Добре,що я його не купляла,бо було велике бажання його ще в 12тиж.придбати,щоб вже мати під рукою.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 15 липня 2011, 21:19 
Офлайн

мені теж лікар радив купити бандаж, бо в мене таке відчуття було, що живіт падає, а я за ним. Але нічого, обійшлася без нього.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі