Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Анемія...
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 13:06 
Офлайн

Анемія при вагітності,було у Вас такє?Як підіймати гемоглобін?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Анемія...
 Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 14:33 
Офлайн

Як не дивно все життя маю низький гемоглобін. Одного разу, десь років 5 тому, був показник 86г/л. А от під час вагітності ця проблема, на щастя, кудись зникла, завжди був гарний гемоглобін 110 - 125 г/л. Але хочу зауважити, що у різних лікарнях різні реактиви та лаборанти і результати досліджень можуть бути також різними. Як покращити показник? Я їла багато яблук, риби, варений жовток, волоські горіхи, курага, ізюм, мед та багато - багато гранатів. Дівчата у палаті, які мали низькі показники, приймали Гіно тардіферон, їм допомогало, але всі ліки треба приймати за порадою лікаря!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 14:35 
Офлайн

Сестрі призначали таблетки з елементами заліза для підняття гемоглобіну - так почалась страшна рвота ранкова на 8-му місяці, таблетки зняли з лікування, а стан став кращий. Зниження гемоглобіну - це звичайна річ, коли дитина росте, мама віддає всі поживні речовини їй!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 20:33 
Офлайн

В мене ця проблема була вже в самому кінці вагітності,я їла багато граната і морковно-яблочний сік (свіжо вижатий).

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 21:22 
Офлайн

Краще яблучка гризти натуральні, аніж хімію вживати.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 16 червня 2011, 14:49 
Офлайн

знаєте старий бабусин метод, сама недавно дізналась. беруть яблоко, запихають цвяшки і лишають на ніч. зранку їх витягають і їдять то яблуко. дівчата, то не прикол, мені реально про таке лікар казала, а ще додала - не треба ніякої хімію, стільки заліза отримаєш.
я особисто мала нормальний гемоглобін, а вже на останніх термінах почав падати до 90 - в ЖК ставили анемію, а лікар з пологового казав, що це нормально - на останніх тижнях дитина росте, і висмоктує все корисне з мами. Теж пила ліки з вмістом заліза, але від них голова боліла! перестала.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 21:55 
Офлайн

От,що я знайшла в інтернеті на цю тему:
[spoiler=]Якими продуктами можна підвищити гемоглобін?Однім з важливих показників стану здоров’я людини є рівень гемоглобіну в його крові. Гемоглобін являє собою складний білок, що входить до складу червоних кров’яних тілець – еритроцитів. Його функція – доставляти кисень до органів і тканин людини.

При зниженому рівні гемоглобіну виявляються такі симптоми, як запаморочення, відчуття слабкості і млявості. Оскільки при цьому організм відчуває нестачу кисню, то на знижений рівень гемоглобіну вказує також сухість і блідість шкіри.

Рівень гемоглобіну можна підвищити, не вдаючись до застосування лікарських препаратів. Вживання в їжу ряду продуктів допоможе підняти рівень цього білка в крові. Але перед тим як дізнатися, якими продуктами можна підвищити гемоглобін, ми поговоримо про те, до яких наслідків може призвести недостача гемоглобіну.

Недостатній рівень гемоглобіну в крові призводить до розвитку залізодефіцитної анемії (малокрів’я). У результаті знижується імунітет, що в свою чергу підвищує ризик розвитку інфекційних захворювань.

Для дітей ця недуга може стати причиною затримки в рості, розумовому розвитку, негативних змін в органах і тканинах. Нормою вважається наступний рівень гемоглобіну: у чоловіків – 130-160 г / л і вище, у жінок – 120-140 г / л, у вагітних жінок та дітей до року – 110 г / л.

Одним з важливих компонентів, який бере участь в будівництві гемоглобіну, є залізо. Саме через нестачу цього мікроелемента анемія отримала назву «залізодефіцитної». Саме цей вид захворювання є найпоширенішим. За даними лікарів цією недугою страждає більше половини жінок нашої країни.

Профілактика анемії

Перше, що необхідно для профілактики анемії, збалансоване харчування. Добова потреба організму в залізі становить 20 мг, а для вагітних жінок – 30 мг. При цьому в критичні дні жіночий організм втрачає в два рази більше цього мікроелемента, ніж чоловіки.

Перше місце в списке продуктів, які підвищують гемоглобін, займає м’ясо, а саме яловичина. Цей продукт забезпечує надходження в людський організм до 22% заліза. У свинини і телятини цей показник трохи нижчий. 11% заліза засвоюється при вживанні риби. Високий рівень заліза також у печінці.

Для підвищення гемоглобіну багато радять включити в раціон яблука, моркву і гранати. Однак залізо, яке входить до складу цих продуктів, не засвоюється організмом. А ось вітамін С, який у великих кількостях міститься в рослинній їжі, допомагає засвоєнню заліза, що міститься в м’ясі. Тому м’ясні страви рекомендується вживати зі свіжими овочами.

Залізом і міддю, яка також грає важливу роль в процесі кровотворення, багаті зернові і бобові. Але слід знати, що в цих продуктах також містяться такі фосфорні сполуки, як фітати, які перешкоджають засвоєнню організмом заліза. Знизити кількість фітатів можна за допомогою пророщування, замочування і розмелювання цих культур.

Для кращого засвоєння заліза, після вживання їжі, багатої цим мікроелементом, можна випити склянку апельсинового соку. Таким чином, кількість засвоєного заліза можна збільшити в два рази.

Кращому засвоєнню заліза допомагає і фруктоза, яка в достатніх дозах міститься в меді. При цьому більше корисних мікроелементів саме в темному меді.

Слід звести до мінімуму вживання кави і чаю. Танін, що міститься в цих напоях, так само як і фітати, блокує засвоєння заліза. Замінити їх можна свіжовичавленими соками і компотами із сухофруктів.

При анемії, для приготування їжі, рекомендується використовувати чавунний посуд. Як показали експерименти, приготування і кип’ятіння соусу протягом 20 хвилин в такому посуді, сприяє збільшенню кількості заліза в 9 разів.

Людям зі зниженим гемоглобіном необхідно частіше бувати на свіжому повітрі. У вихідні дні по можливості слід виїжджати за місто.

Наостанок, слід пам’ятати, надлишок у крові заліза набагато небезпечніший його недостачі. Тому, вживання вищевказаних продуктів має бути в міру.
Інформація взята:http://wumensblog.ru/zdorovya/yakymy-produktamy-mozhna-pidvyschyty-hemohlobin.html[/spoiler]

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 22:30 
Офлайн

у мене теж був трохи низький гемоглобін на перших тижнях. Лікар назначив тотему. але від неї мене ще більше тошнило, тому я пару ампул випила, а решта - ще й досі лежать. Почала їсти гречку, мясо, яблука.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 21 червня 2011, 14:28 
Офлайн

Олічка написав:
у мене теж був трохи низький гемоглобін на перших тижнях. Лікар назначив тотему. але від неї мене ще більше тошнило, тому я пару ампул випила, а решта - ще й досі лежать. Почала їсти гречку, мясо, яблука.

Я приймала тотему у 17 років, коли був дуже низький гемоглобін, спочатку на голодний шлунок, мене від неї ТАК нудило!!! Лікарка порадила приймати після їжі, але це нічого не змінило! До того ж вона така бридка!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 14 грудня 2011, 14:13 
Офлайн

У нас така сама проблема.Порадили пити "залізне вино"..........тож буду пробувати.Відгуки дуже позитивні.

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі