Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Матка в тонусі
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 13:04 
Офлайн

Була в вас така проблема як матка в тонусі?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Матка в тонусі
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 22:27 
Офлайн

У мене майже всю вагітність була така проблема. Лікар виписував якісь таблетки, я пила, трохи проходило. А в два останніх місяці вже нічого і не допомагало. Я просто старалася побільше відпочивати

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 23:04 
Офлайн

Олічка написав:
У мене майже всю вагітність була така проблема. Лікар виписував якісь таблетки, я пила, трохи проходило. А в два останніх місяці вже нічого і не допомагало. Я просто старалася побільше відпочивати

В мене було те саме.Я спочатку пила Дифустон,потім магній Б6,ставила паповеринові свічки,трохі знімало,але всю вагітність мала лежачій режим.Щє знаю,що від тонусу ставлять навіть крапельниці!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 13:28 
Офлайн

У мене вю вагітність був жахливий тонус матки. Приймала масу ліків, особливо багато но-шпи, але допомогало не надовго. Обмежити фізичну активність не змогла, бо і працювала, і навчалася в університеті, за що і поплатилася: з 31 тижня по 37 тиждень пролежала в лікарні, не вставаючи, під крапельницями, з 5-ти сантиметровим відкриттям матки. Наступного разу буду обачніше.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 14:32 
Офлайн

А мені ношпу забороняли пити,хіба в разі великого приступу.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 14:38 
Офлайн

nadlen написав:

А я пила по 6 таблеток на день з 7 по 25 тиждень, окрім інших препаратів, а згодом по 4 таблетки на день аж до 37 тижня, бо дуже тягнув живіт. Я зараз інколи приймаю но-шпу - коли йде місячне, вона мені майже не допомагає - мабуть організм звик до неї і не реагує.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 15:00 
Офлайн

katerina написав:
nadlen написав:

А я пила по 6 таблеток на день з 7 по 25 тиждень, окрім інших препаратів, а згодом по 4 таблетки на день аж до 37 тижня, бо дуже тягнув живіт. Я зараз інколи приймаю но-шпу - коли йде місячне, вона мені майже не допомагає - мабуть організм звик до неї і не реагує.

Я лежала на підтримці на Русових (бувша Щорса),там категорично забороняли пити ношпу особливо на перших тижнях,казали,що вона робить побічні дії.А от на 36 тижні коли я попала в медінститут,то там казали,що якщо сильно болить живіт треба випити дві таблетки магній Б6 і одну таблетку ношпи.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 20:35 
Офлайн

З но-шпою треба дуже обережно! Я брала максимум 2шт.на день і то не кожного дня. 2роки тому моя коліжанка потрапила в реанімацію після передозування но-шпою. Не така та но-шпа і безобідна.От і в нас так лякали,що ношпа не є безобідна!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 21:14 
Офлайн

nadlen написав:
Я лежала на підтримці на Русових (бувша Щорса),там категорично забороняли пити ношпу особливо на перших тижнях,казали,що вона робить побічні дії.А от на 36 тижні коли я попала в медінститут,то там казали,що якщо сильно болить живіт треба випити дві таблетки магній Б6 і одну таблетку ношпи.

Я і магній В6 пила, і утрожестан, і прегнавіт - дуже багато ліків для підтримки.
nadlen написав:
З но-шпою треба дуже обережно! Я брала максимум 2шт.на день і то не кожного дня. 2роки тому моя коліжанка потрапила в реанімацію після передозування но-шпою. Не така та но-шпа і безобідна.

У мене не було вибору, хотіла зберегти дитинку, тому робила все, що казали лікарі.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 13 червня 2011, 21:19 
Офлайн

Це зрозуміло!Ми привикли вірити лікарям,а вони тим користаються!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 05 липня 2011, 13:53 
Офлайн

То тільки в нас така хвороба є як Тонус Матки а за кордоном то навіть такої хвороби нема і ліків від неї не призначають, бо лікарі доказали що то нормальний стан вагітної і що тонус є у всіх прото дехто про то незнає, адже матка мусить скорочуватися готуючись до пологів і при скороченні зявляється тому, пролсто в декого він виявляється симптомами і в такому випадку потрібно просто берегти себе і не нервуватися і поменше фізичних навантажень. все індивідуально, дехто неможе підняти 2-а кг щоб живіт неболів а дехто може городи копати до 9-го місяця і нічого не відчуватиме. просто треба берегтися вот і все.

Зображення

Зображення

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Все про вагітність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі