Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Вагітність та пологи » Чи робити аборт?

Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Все про аборт
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2011, 23:00 
Офлайн
Администратор

Ти переконана, що вагітна, а це не входило в твої плани? Зараз ти відчуваєш страх, розгубленість та образу і абсолютно не уявляєш, що ж робити далі?

Ти заслуговуєш знать усі факти перед ухваленням рішення: зробить аборт чи ні. Закон надає тобі право бути інформованою про таке важливе рішення.

Ця стаття допоможе тобі дізнатися детальніше про нове життя, яке розвивається усередині тебе, і про сам аборт. Пам'ятай що завжди є позитивні шляхи в цій ситуації.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

ЧИ ПОВИННА Я ХВИЛЮВАТИСЯ ПРО НАСЛІДКИ АБОРТУ?

Аборт - це не проста медична процедура. Для багатьох жінок ця подія, що спричинила серйозні фізичні, емоційні та духовні зміни. Більшість жінок, що страждають від наслідків минулих абортів, свідчать про те, що їм би хотілося, щоб їх оповістили про усі факти перш, ніж вони пішли на аборт.
ЯК МЕНІ БУТИ З ЛЮДЬМИ, ЯКІ ПРИМУШУЮТЬ МЕНЕ ЙТИ НА АБОРТ?

Пам'ятай, що основна тяжкість від наслідків аборту ляже на тебе. Якщо твій друг або батьки примушують тебе прийняти швидке рішення, поясни їм, що тобі необхідно усе осмислити. Постарайся залучити їх в процес вивчення ситуації, щоб знайти позитивний шлях. І пам'ятай, що у тебе є право на продовження цієї вагітності.

ЧИ МОЖУ Я МАТИ ДИТИНУ ТА ПРОДОВЖУВАТИ ЖИТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ?

Можливо ти бачиш цю незаплановану вагітність перешкодою у своєму житті. Але ти повинна знати, що завжди є безліч варіантів рішення проблем. Придивися, і ти їх побачиш. Пам'ятай, що багато жінок знайшли необхідну допомогу в такій ситуації та прийняли позитивне рішення.

ЩО ТОБІ НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ТВОЮ ВАГІТНІСТЬ
Під час вагітності твій організм проходить через багато змін. Показниками ранньої вагітності, що найбільш зустрічаються, є припинення місячних, нудота, чутливість грудей, прискорене сечовипускання, втома та різка зміна настроїв.

Більшості тестам на вагітність можна вірити, проте потрібен візит до лікаря, щоб підтвердити її.

Твій лікар може провести або направити тебе на УЗО, щоб підтвердити вагітність. Ця інформація важлива у будь-якому випадку, незалежно від того, чи думаєш ти про аборт або хочеш зберегти вагітність.

Показники вагітності :
* Затримка місячних,
* Нудота і блювота,
* Чутливість грудей,
* Прискорене сечовипускання,
* Різка зміна настроїв,
* Втома.

В мить, коли відбувається запліднення, присутні та вже визначені особливості малюка, включаючи стать, волосся та колір очей.

НА ЦЬОМУ ТЕРМІНІ серце дитини б'ється вже цілий місяць.
Зображення

16 ТИЖНІВ

В ЦЬОМУ ВІЦІ дитина реагує на гучні звуки.
Зображення

22 ТИЖНІ (20 тижнів від зачаття)

В ЦЬОМУ ВІЦІ можна побачити вії дитини.
Зображення

ЩО ТОБІ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ПРОЦЕДУРИ АБОРТУ

ВАКУУМ-АСПІРАЦІЯ

Цей операційний аборт робиться на ранній стадії вагітності (до 7-ми тижнів). М'язи шийки матки розтягуються металевими лозинами-розширювачами доти поки розкриття не стає досить широким, щоб абортивні інструменти могли проходити в матку. Лікар прикріплює до трубки (вона введена в матку) спеціальний шприц і внутріутробна дитина висмоктується назовні.

ВАКУУМНА АСПІРАЦІЯ З ПОДАЛЬШИМ ВИСКОБЛЮВАННЯМ

Впродовж 6-14 тижнів після останнього менструального періоду.
Під час цієї процедури лікар відкриває шийку матки металевими розширювачами або ламінаріями (тонкими палицями, які вставляються годинами раніше самої процедури). Лікар вводить трубку в матку та прикріплює її до насоса. Насос розмелює тіло дитини на частини і висмоктує їх з матки. Такий аборт називається Розширення з подальшим Вискоблюванням. В цьому випадку лікар може використовувати кюретку (закруглений ніж), щоб вискоблити частини тіла дитини з матки.

РОЗШИРЕННЯ ТА ВИДАЛЕННЯ

Впродовж 13-24 тижнів після останніх місячних
Цей операційний аборт робиться під час другого триместра вагітності. Оскільки дитина, що розвивається, подвоюється в розмірі між 11-ою та 12-ою тижнями вагітності, його тіло занадто велике, щоб бути роздробленим відсмоктуванням та пройти через трубку. В цьому випадку шийка матки має бути відкрита ширше, ніж при аборті 1-го триместра. Тому, ламінарії вводяться за день або за два до самого аборту. Після того, як шийка матки відкрита, лікар виймає частини тіла дитини щипцями. Для того, щоб без зусиль вийняти череп дитини його заздалегідь розмелюють щипцями.

РОЗШИРЕННЯ ТА ВИТЯГАННЯ

Від 20 тижнів після останнього менструального періоду
Ця процедура займає 3 дні. Впродовж перших двох днів розширюють шийку матки та дають жінці антиспазматичні препарати. На третій день жінка приймає медикамент, що провокує пологи. Після того, як пологи почалися, лікар робить УЗО, щоб визначити місцезнаходження ніг дитини. Захоплюючи ноги щипцями, лікар витягує дитину назовні, залишаючи усередині тільки голову. Потім, ножицями проробляє отвір в черепі та випускає вміст назовні. Череп руйнується і дитину витягають з матки повністю.

RU 486, МИФЕПРИСТОН

Впродовж 4-7 тижнів після останньої менструації

Цей лікарський аборт робиться впродовж 30-49 днів після останнього менструального періоду. Для цієї процедури зазвичай потрібно 3 візити до лікаря. RU 486 або Мифепристон дається жінкам які повертаються через 2 дні для того, щоб прийняти другий медикамент - Миспростол. Комбінація цих двох хімікатів провокує відторгнення та викид дитини з матки.

УСКЛАДНЕННЯ Відразу після АБОРТУ

В результаті аборту можуть виникнути багато ускладнень: біль в низу живота, спазми, нудота, блювота та рідкі випорожнення. Але у більшості випадків серйозних наслідків не виникає, ускладнення можуть проявитися приблизно в одному з кожних 100 абортів на ранньому терміні. А також, в одному з кожних 50 абортів на пізньому терміні.

Серйознішими ускладненнями є:
ПОСИЛЕНА КРОВОТЕЧА

Деяка кровотеча після аборту – це нормально. Проте, існує ризик серйозної кровотечі, особливо, якщо розірвана маткова артерія. Коли це відбувається, жінці потрібне переливання крові.

ІНФЕКЦІЯ

Під час аборту в матку можуть бути занесені бактерії. Результат - інфекція. Серйозна інфекція може привести до стійкої високої температури впродовж декількох днів, що вимагає тривалої госпіталізації.

НЕЗАВЕРШЕНИЙ АБОРТ

Деякі частини тіла дитини можуть залишатися в матці. В результаті цього може початися кровотеча та інфекція. Приміром, RU 486 не спрацьовує в одному з 20 випадків.

АЛЕРГІЧНА РЕАКЦІЯ НА МЕДИКАМЕНТИ

Алергічна реакція на анестезію під час аборту може привести до конвульсій, інфаркту та іноді до смерті.

РОЗРИВ ШИЙКИ МАТКИ

Шийка матки може бути порізана або розірвана інструментами, якими роблять аборт.

РУБЦІ НА ВНУТРІШНІЙ ОБОЛОНЦІ МАТКИ

Трубка відсмоктування, кюретки та інші інструменти можуть залишити шрами на оболонці матки.

ПРОРИВ МАТКИ

Матка може бути проткнута або порвана інструментами. Ризик цього ускладнення збільшується з тривалістю вагітності. Якщо це відбувається, то потрібна серйозна операція, а в деяких випадках і ампутація матки.

УШКОДЖЕННЯ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ

Коли в матці утворюється отвір або розрив, це може привести до ушкодження органів, які знаходяться поруч.

СМЕРТЬ

В екстремальних випадках ускладнення після аборту можуть привести до смерті. Особливо небезпечні надмірна кровотеча, ушкодження органів та стінок матки, а також негативна реакція на анестезію. Ці ускладнення бувають рідко, в цілому менше 20 випадків в рік.

ПОДУМАЙ Про ІНШІ НАСЛІДКИ АБОРТУ

АБОРТ І РАК ГРУДЕЙ

Медики досі вивчають питання про можливий зв'язок між абортом та раком грудей. Проте, ось декілька важливих чинників:
Виношування вагітності до готовності до пологів створює в організмі захист проти раку грудей. Цей захист не отримується, якщо здійснюється аборт.
Із-за аборту відбувається несподіваний занепад гормону естрогену. Цей факт робить клітини грудей схильними до захворювання раком.
Більшість досліджень вказують на істотний зв'язок між абортом і раком грудей.

ВПЛИВ АБОРТУ НА МАЙБУТНЮ ВАГІТНІСТЬ

Рубці або інші ушкодження в результаті аборту можуть привести до безпліддя або до ускладнень подальших бажаних вагітностей. Для тих, хто перервав першу вагітність, зростає ризик викиднів.

ЕМОЦІЙНИЙ ВПЛИВ

Деякі жінки випробовують серйозне емоційне потрясіння після аборту. Це може початися впродовж перших днів після аборту, а іноді опісля багатьох років. Ось деякі чинники, від яких залежить течія симптомів Постабортного Стресу : вік жінки, обставини аборту, термін вагітності, а також релігійні погляди жінки.

ДУХОВНА СТОРОНA

У людей існує різне розуміння Бога. Якою б не була твоя віра зараз, духовна сторона аборту заслуговує на увагу. Якщо ти зробиш аборт, це може вплинути не лише на твій розум й організм, але також на відношення до Бога. Що хоче Бог для тебе в ситуації, що склалася? Ким бачить Господь твою внутріутробну дитини? Це усе важливі питання, про які слід подумати.

СИМПТОМИ ПОСТ АБОРТНОГО СТРЕСУ

* відчуття провини;
* образа та злість;
* почуття тривоги;
* депресія;
* думки про самогубство;
* переживання річниць аборту;
* сексуальна дисфункція;
* проблеми в стосунках;
* надмірний алкоголь;
* наркоманія;
* психологічні зміни.

ПОШУК ПОЗИТИВНОГО РІШЕННЯ

У тебе є право вибирати. Твоя справжня відповідальність полягає в тому, щоб знайти шляхи для ухвалення Позитивного рішення.

Ось деякі можливості:

СТАТИ БАТЬКОМ
Вибір збереження вагітності - не простий вибір. Але з підтримкою добрих людей, занять для батьків та інших можливостей, багато жінок знаходять для себе допомогу та вибирають саме цей шлях.

УСИНОВЛЕННЯ

Ти можеш віддати дитину для усиновлення. У США таких випадків налічується близько 50,000 в рік. Це рішення, засноване на любові, приймається часто жінками, які раніше думали про аборт.

ДОПОМОГА МОЖЛИВА

Іноді здається, що виявитися перед лицем незапланованої вагітності – дуже важко. Ось чому так важливо знати, куди звернутися по допомогу. Постарайся поговорити з людиною, якій ти довіряєш: зі священиком, з батьком дитини з батьками або, можливо, просто з хорошим другом або подругою.

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Все про аборт
 Повідомлення Додано: 21 квітня 2011, 21:43 
Офлайн

Одного разу я слухала по телевізору виступ лікаря-гінеколога, то вона дуже детально пояснювала чому буває досить важко завагітніти після аборту. Аборт фактично робиться наосліп, і лікарі часто щоб почистити до кінця добре в матці мають пошурувати своїми медичними інструментами. Відповідно вони пошкоджують більше чи менше внутрішні тканини в матці до яких повинна була би прикріпитися запліднена яйцеклітина. Крім інших вище перерахованих ускладнень ще й це призводить до безпліддя. До речі із запліднених яйцеклітин, 85% просто не прикріпляються до стінки матки. Дівчата, перед тим як зважитися на аборт подумайте чи потрібно вам потім буде жити все життя з думкою про загублене невинне життя? Це таке щастя бути матір'ю, в незалежності від віку:)

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 21:50 
Офлайн

Я проти абортыв,але нікого засуджувати не можна!Ми ж не знаэмо чому жінка йде на цей крок,всі ситуації індивідуальні і засуджувати когось не можна!!!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 22:22 
Офлайн

Це все зрозуміло,але уявіть таку ситуацію,жінка,наприклад наркоманка,алкоголічка,"випадково" завагітніла і народила дитину і зразу після пологів викинула її як цуценя до смітника.Так от як по мені кращє б вона на ранніх сроках зробила аборт,чим так жорстоко познущалась над тою крихіткою!Я розумію,що треба думати головою,а не відключати мозги,тимпачє зараз існує багато протизаплідних засобів!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 22:41 
Офлайн

Чесно кажучи, я ніколи не заглиблювалася в процедуру аборту, знала що дитинку з матки витягають частинами. А щойно почитавши про сам процес мені аж погано стало. Я проти абортів. Виключенням може бути загроза для життя матері чи дитини. Всяке в життя буває. Але коли роблять аборт, тому що "залетіла", або ще не нагулялася і встигне мати дітей, чи просто ще не готові - це найбільше зло. Вже якщо так сталося, то краще цю дитинку віддати в притулок, ніж вбити чи викинути

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 22:49 
Офлайн

Так це сувора правда життя,зараз охочіх отримати дитячі гроші дуже багато!Вродять тих малеч,знущаються над ними покі гроші не отримають,а потім здають в кращому випадку в дитячий будино,а в гіршому вбивають!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 00:40 
Офлайн

дівчата, я плачу *grust* *grust* *grust*
ВАГІТНИМ і людям зі слабкими нервами НЕ ДИВИТИСЬ!!!!!!
чоловікам бажано глянути - інколи від одного вашого "НЕ ВБИВАЙ" залежить маленьке життя *grust* *grust*

http://meduniver.com/Medical/Video/405.html

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 10:25 
Офлайн

Iryska,то дійсно жах але життя є дуже суворе і не знати,що кращє,аборт чи смерть після народження!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 12:05 
Офлайн

Надя, то точно. але може хтось хто сумнівається, що обрати дитину чи кар"єру, зробити аборт чи ні подивиться і реально зрозуміє, що це вже на натих ранніх термінах маленька людинка і передумає!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 14:43 
Офлайн

Iryska написав:
Надя, то точно. але може хтось хто сумнівається, що обрати дитину чи кар"єру, зробити аборт чи ні подивиться і реально зрозуміє, що це вже на натих ранніх термінах маленька людинка і передумає!

Дай Бог,щоб це було так!Не розумію тих жінок які не хочуть діток !Як можна відмовитись за ради кар"єри від дитинки?!Діти це наша радість,за перше слово "МАМА",можна все життя віддати!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 15 липня 2011, 13:15 
Офлайн

сьогодні відео подивилась - і весь час плачу, не знала куди його впхати, в яку тему, але напевно і сюди можна - бо можна зробити висновок - материнська любов рятує життя, то невже варто вбивати те життя через дрібниці побутові, квартирні питання, чи навіть через того хто не хоче стати татом!

http://www.youtube.com/watch?v=23wOR6qC-oc

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 11 листопада 2011, 13:40 
Офлайн

краще не допускати небажаної вагітності з допомогою різної контрацепції, на мою думку, а коли є вагітність і робиться аборт - то як відомо усім християнам, жива людина( у животику) має вже свою душу - тому це і прирівнюється до вбивства - вбивство вже живої але ще ненародженої людини, не хочеться когось засуджувати, але краще щоб ніяка жінка в житті не знала що таке аборт ніколи ( не стикалась з цим ) , чого усім і бажаю !!!!!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 23 травня 2012, 18:08 
Офлайн

Не сподобався перший пост, що пропагує не робити аборти. Жінка має бути попереджена про наслідки, просто засуджувати іншого ніхто не має права. Я теж мати, проте розумію, що обставини бувають різні, і не усі зважуються на аборти просто через примху чи через бажання робити кар*єру.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 серпня 2012, 23:24 
Офлайн

Какубава написав:
Не сподобався перший пост, що пропагує не робити аборти. Жінка має бути попереджена про наслідки, просто засуджувати іншого ніхто не має права. Я теж мати, проте розумію, що обставини бувають різні, і не усі зважуються на аборти просто через примху чи через бажання робити кар*єру.

Підтримую. Давайте не будемо повертатися у середньовіччя та засуджувати жінок, що зробили аборт.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 10 січня 2013, 16:04 
Офлайн

"Як я ледь не зробила аборт"Дорогі дівчата,я
пишу,бо сподіваюсь,що мій допис допоможе комусь,хто це прочитає зберегти життя ...отже "Як я ледь не зробила
аборт":Я належала до жінок,які вважали,що не створені ні для сім'ї ні для
дітей,а останні викликали не захоплену посмішку,а часом навіть
роздратування,тобто ніяких материнських інстинктів апріорі в мене не було. Я
закінчувала в цей час навчання,паралельно працювала,спеціалізувалася і мала
великі плани на життя,кар'єру,будувати сім'ю планувала не раніше 29 років.... І
ось це сталося... Були ще певні причини,які надто довго буде зараз
описувати,через я була певна,що ніколи не зможу полюбити це малятко і взагалі з
перших днів вважала його найгіршим,що зі мною могло статися,чимось,що
зруйнувало моє життя(Господи ,як же я тоді помилялася)... вже для себе прийняла
рішення,що буду розходитися з хлопцем і
ось тест... вагітна... День перший... засипала з відчуттям,що в животі якийсь
маленький теплий світлячок і що тепер не сама... День другий... усвідомлення
того,що сталось і тут жах охопив мене повністю,в голові зразу прокрутились
мультики як летить під хвіст моє довге навчання,моя омріяна кар'єра,фінансова
незалежність, бачу розчаровані,засмучені погляди своїх батьків... Були ще
супутні обтяжуючі фактори про які я зараз не писатиму,бо це затягнеться на
довго,в цей період для мене вони були дуже важливими і я мала робити вибір(не
буду сильно вдаватися в деталі,бо в кожної жінки є свої важливі причини ,через
які вони постають перед таким вибором,але повірте,жодна з причин не може ставити
на терези життя дитинки,вашої дитинки,яка сподівається, ще будучи кількома
клітинами, на ваш захист і опіку в цьому важкому світі)...Ці всі пусті на
перший погляд домисли викликали в мене паніку і я вирішила -аборт. Раніше до
абортів ставилася просто і вважала,що це рішення повинно стояти за жінкою і
тільки ,і взагалі до поняття вагітності та плоду ставилася цинічно... Іду до
лікаря домовлятись про аборт... першочергово треба ж підтвердити вагітність на
УЗД... Підтверджено:плідне яйце діаметром 8 мм,здається діагностували 9 день
вагітності... мій жах підтверджено ...я наполягаю на негайному медикаментозному
аборті . Це ж так просто випила пігулочку і оппа!-Життя налагодилося) ... лікар
сказав прийти за кілька днів,бо плідне яйце ще надто мале,щоб матка його
виштовхнула за допомогою пігулки(ще досі не знаю чи правду він сказав,чи просто
дав час подумати,але я дуже за це йому вдячна,бо, не маючи часу на роздуми, я б
в цей день це і зробила б)Господи,як же все ускладнилося,коли я дістала
додатковий час ,щоб подумати… це був жах... Я складала списки за і проти... робити
не робити... робити... Пішла до лікаря,купила таблетки і ампулу окситоцину... Час
прийшов....здається там було 4 таблетки,їх треба було ділити навпіл і кожну
частинку пити певні проміжки часу,процес мав зайняти кілька днів.Скільки я сліз
виплакала приймаючи рішення,яке все життя вважала простим для себе.Я не хотіла
дитини,я точно це знала,але руки мене не слухалися,коли я хотіла покласти
таблетку на язик…Ось я розділила ту пігулку,за вказівкою лікаря її треба
розжувати чи то розсмоктати не можу згадати... Вже налаштувалась... не
змогла... я намагалась змусити себе кілька днів це зробити,позбавитись від
малюка,до якого на той час крім негативу і злості нічого не відчувала, і кожен
раз мене охоплював чорний страх відчуття було таке ніби я намагаюсь накласти на
себе руки(не можу зрозуміти чого таке відчуття було),і чомусь здавалось,шо щось
маленьке дуже в мені боїться і кричить безмовним криком його врятувати. Найголовніше
в цьому,що я не сумнівалась в рішенні,мене не лякала ні можлива безплідність(той
хто не мав дітей не завжди може зрозуміти чого себе позбавляє),ні те,що це
гріх,ні те,що це грозить мені раком в майбутньому,складалося враження,що я
відчувала страх цього маленького створіння. На день третій я наважилась…
поклала половинку пігулки на язик,почала розсмоктувати і мене щось мов
обшпарило,я її виплюнула і в мене почалася істерика... я ридала від щастя,що
мене якась вища сила вберегла і не дала цього зробити,я розуміла,що кілька
секунд тому я могла зробити щось невиправне і не зробила .В момент,коли
таблетка була в роті немов знов почав крутитися якийсь фільм як я довго і
повільно вбиваю своє маля це ж кожний проміжок часу ти п'єш наступну половинку
таблетки і ти повільно вбиваєш маленьке беззахисне життя в собі... Якби я випила
ту половинку,Боже,я б того не пережила,я в ті секунди,коли таблетка була в роті
,бачила як отрута повільно розчиняється в крові і починає свою страшну роботу,і
ти потім добиваєш все новою і новою дозою це створіння,яке чекає на твою любов
на те що захистиш його. Як важко описати той жах,що мене охоплював і це попри
те,що материнських інстинктів я не відчувала і йшла на це,бо ненавиділа ще не
народжену дитину,була впевнена,що ніколи не зможу її полюбити,бо вона зламала
все моє життя,всі мої мрії на щасливе успішне майбутнє...... Я змирилась,буду
родити,але майже до кінця вагітності була впевнена,що не зможу полюбити маля аж до
моменту поки не стався випадок,який загрожував втратою дитини-я впала зі сходів
і удар прийшовся прямо на живіт... І тоді я зрозуміла які відчуття мене
переповнюють,я шкодувала про кожне своє побажання,щоб позбутися в свій час дитинки
,як я молила Бога,щоб все минулося,як я чекала,що дитиночка зарухається
знов,пройшло 20 хв, і я відчула довгоочікувані рухи,я була щасливицею,все
минулося,а як могло обернутися a...Я
мала ще одну можливість поцінувати те,що могла втратити...

Зараз моєму синочку
18 місяців,як же я його люблю,він став головним щастям мого життя,як же в мене
змінилася система цінностей,над якими дрібницями я роздумувала,коли приймала
рішення про аборт. Плюс до всього вдало поєдную роботу і навчання і
батьківство. Звичайно не просто,але при бажанні і такому голубоокому стимулі зі
всім можна впоратися. Не раз плакала,коли дивилася в ті оченята і бачила те,що
хотіла зробити,яка ж я дурна тоді була... Дорогі жінки,що стоїте перед таким
вибором,подумайте над тим,що далеко не факт,що ваше особисте чи соціальне життя
складеться краще якщо ви зробите аборт,але фактом є те,що ви не зможете собі пробачити
того вчинку а особливо,коли з'явиться очікувана дитина,у вас прокинеться
материнський інстинкт і згадаєте про того ненародженого,відкинутого,обділеного
любов’ю, вбитого власною мамою...
Зачатого позбутися легко,а вбитого -неможливо... Якщо зробите це,то всі
негаразди і біди в житті будете пов'язувати з цим чорним вашим вчинком і не
зможете від цього втекти. Якщо ж ви всетаки вирішили позбутися дитини,то просто
народіть і віддайте в "вікно довіри" чи в дитячий будинок,це
прекрасна альтернатива аборту ,і на себе такий важкий хрест не візьмете і
зробите щасливою якусь бездітну сім'ю. На кінець хочу ,щоб ви переглянули відео
з ютюба ,це сповідь жінки, яка робила
аборти, співпереживіть її страждання,щоб потім не переживати власні,бо час
назад не повернеш…. http://www.youtube.com/watch?v=eTsObF1yOb4

душераздирающий
рассказ про аборт”

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 11 січня 2013, 23:51 
Офлайн

я аборт не схвалюю, але й не засуджую тих, хто зробив. головне правильно підібрана контрацепція

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ] 

Список форумів » Вагітність та пологи » Чи робити аборт?

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: