Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Список форумів » Людина і закон » Дитячі виплати.

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Сплата аліментів чоловіком який працює не офіційно в Москві
 Повідомлення Додано: 13 серпня 2011, 00:43 
Офлайн

Добрий вечір. Дуже прошу Вас допомогти в моїй ситуації. Я з чоловіком своїм разом вже не живу до 2років. В нас є донька – 1.6р. Коли ми неофіційно розішлися я подала на аліменти,на той час чоловік працював. Суд призначив на моє утримання 200грн.(перед пологами я стояла на біржі) та на утримання доньки – 25% від його доходу. Дані суми він платив не довго. Потім звільнився і став на біржу. Я отримувала щомісяця по 420грн. Насправді,його мати відмічалася замість нього на біржі, а сам чоловік поїхав на заробітки в Москву до родичів і друга.Працює там вже 9міс. , проживає в родичів,інколи в друга. місяць назад ми офіційно розірвали шлюб. Чоловік знявся з біржі. Знову поїхав в Москву,сказав, що буде платити через почту щомісяця або як буде йому получатись.Каже, що працює не офіційно барменом. Допоможіть як правильно мені бути в цій ситуації стосовно його виплат,те що він працює в Москві. Можливо можна якось в собезі підняти виплату допомоги до 3років і по доходах. Чекатиму відповіді. Дуже вдячна!!!

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Список форумів » Людина і закон » Дитячі виплати.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: