Портал   Чат   Реєстрація    Вхід    Нагороди     Рейтинг     Подяки    Допомога    

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Догодовування сумішшю у перші дні життя малюка
 Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 22:06 
Офлайн

Догодовування сумішшю у перші дні життя малюка,як ви на це дивитесь?От я наприклад в перші дні догодовувала свою малечу,в мене щє не було молочка,а малеча дуже хотіла їсти,сильно кричала і я вирішила догодувати.Це мені не зашкодило успішно годувади доничку майже рік.А що думаєте Ви на цю тему?

Догори 
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Догодовування сумішшю у перші дні життя малюка
 Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 22:35 
Офлайн

Мамулька написав:
Догодовування сумішшю у перші дні життя малюка,як ви на це дивитесь?От я наприклад в перші дні догодовувала свою малечу,в мене щє не було молочка,а малеча дуже хотіла їсти,сильно кричала і я вирішила догодувати.Це мені не зашкодило успішно годувади доничку майже рік.А що думаєте Ви на цю тему?

Сама дитині у перші дні життя суміш не давала, доні хватало молозива, а вже на другий день з'явилося молочко. Як відношусь? Якщо б моя дитина плакала від того, що вона голодна, я б звичайно дала!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 червня 2011, 23:09 
Офлайн

Скільки чула, в більшості жінок після пологів виникає проблема нестачі молозива, тому догодовують дитину сумішшю. Якщо б дитя плакало, то справді краще догодувати, і не дивитись на нікого, не душити груди і мордувати соски до синяків. Тим більше психологічно спокійний стан мами спрацює набагато краще по виробленню молока, ніж в матері, котра постійно нервується і не знає, чого дитина розривається в перші дні свого життя.

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 18 червня 2011, 17:31 
Офлайн

Я теж догодовувала,бо в мене молоко не зразу з"явилось,а от сосідка по палаті мучала себе і дитину,дитинка аж заходилась,а вона все пхала ту сісю і пхала!Мені аж страшно на це було дивитись!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 00:26 
Офлайн

моя на 3-ій день в роддомі завела срашну істерику, нам на виписку, а дитина заходиться, температурить, зважили, а внеї втрата ваги 200 грам, відразу принесли 30 грам нутрілону, і дитина спокійно себе вела до вечора, а потім і вдома. а всі дні тільки й мови в роддомі корміть, все нормально, а воно ніяк не нормально. так що догодовування в перші дні потрібне, бо напевно треба набратись сил на нормальну лактацію, а то не буде так скоро. зато тепер вже 7 місяців ніякої каші)

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 13:02 
Офлайн

я теж не догодовувала в перші дні, оскільки молозива, а далі молочка нам хватала. У нас трохи інша ситуація: на 3тижні у мене загноїлася тріщина і дитині не можна було давати одну грудь, а однією вона на протязі дня не наїдалася і дуже сильно плакала і смоктала кулачки. Тому ми догодовували сумішшю Фрісо1, але лише 8 днів, А далі вже гамали тільки молочко

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 15:43 
Офлайн

Юлія написав:
Моя маленька плакала всі дні в роддомі. Та акушерка казала жодної суміші-цицьку. Я тоді ще молода і зелена чемно слухала,що радять лікарі. Дитина і вдома постійно плакала. Та вони мене переконували,що то животик. Коли Насті був 1міс.ми пішли в поліклініку,де на зважуванні,я просто розридалася. Дитина в місяць важила 2750, а вага при народженні була 3000. І що ви думаєте, лікар і далі наполягала на грудному і жодної суміші. Та я плюнула на їх думку, придбала в аптеці суміш для недоношених діток за порадою фармацевта і з того дня дитину,як підмінили. Вона стала добре спатки, більше не кричала по ночах і т.д. Через тиждень ми перейшли на нормальну суміш і вже 2 міс.важили стільки,скільки і є нормою.

Мені в першу ніч в пологовуму не дозволяли догодовувати,я бігала до медсестри,до чергового лікаря і всі в один голос кричали "НІ",але на ранок я попросила чоловіка купити суміш і пляшечку з твердою соскою і сама догодувала малечу!

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 серпня 2011, 15:44 
Офлайн

http://www.youtube.com/watch?v=pRRPZILq ... r_embedded

Догори 
 Профіль  

Повідомлення Додано: 08 серпня 2011, 20:49 
Офлайн

Lubov, це все добре, але що робити, коли після пологів немає можливості нагодувати дитину - то краще хай плаче і мучиться, чим дати сурогат (тобто адаптовану суміш)?????????????

Догори 
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: